Skip to main content
Symbol graficzny Komisji Europejskiej
EURES

Pracodawcy

Dołącz do rynku pracy EURES!

Znajdź najodpowiedniejszego(-ą) kandydata(-kę) spośród w ponad 800 000 CV dostępnych za pośrednictwem EURES i stań się widoczny(-a) na rynku dzięki utworzeniu profilu pracodawcy EURES.

Porady i wskazówki

Jeżeli wcześniej tego nie robiłeś, znalezienie pracowników z innego kraju europejskiego może wydawać się trudne. Od czego zacząć? Co brać pod uwagę? Kto może zapewnić pomoc i wsparcie?

EURES Targeted Mobility Schemes

Poszukujesz pracowników o określonym profilu, lecz masz trudności ze znalezieniem ich we własnym kraju? Czy uważasz, że wielokulturowy zespół europejski może zapewnić twojemu przedsiębiorstwu istotną przewagę?

Najnowsze wiadomości EURES dla pracodawców

Artykuł prasowy |

W marcu 2021 roku, kiedy większość granic na świecie zamknięto z powodu pandemii COVID-19, Jan Ciechanowicz wraz z rodziną przeniósł się z Niemiec do Danii, aby rozpocząć nowy rozdział w życiu.

Artykuł prasowy |

Chcesz rozpocząć karierę zawodową, ale niekoniecznie iść na studia wyższe? Wiele branż coraz częściej kładzie nacisk na umiejętności praktyczne, a nie na dyplomy. Zapoznaj się z naszymi ośmioma najbardziej polecanymi zawodami, które nie wymagają przytłaczającego kredytu studenckiego!

Nadchodzące wydarzenia

Dni informacyjne
  • Tylko online
Związany z
European Job DaysJobseekersEmployersLiving & Working