Skip to main content
Eiropas Komisijas logotips
EURES

Darba devēji

Pievienojieties EURES darba tirgum!

Attiecīgā kandidāta atrašana vairāk nekā 800 000 CV, kas pieejami EURES, un atpazīstamības iekarošana tirgū, izveidojot savu EURES darba devēja profilu.

Ieteikumi un padomi

Ja ar to iepriekš nav nācies saskarties, darbinieku atrašana citās Eiropas valstīs sākumā var būt grūts uzdevums. Ar ko sākt? Kas jāņem vērā? Kur vērsties pēc palīdzības un atbalsta?

EURES Targeted Mobility Schemes

Jūs vēlaties pieņemt konkrēta profila darbiniekus, bet nevarat tādus atrast savā valstī? Vai jūs uzskatāt, ka daudzkultūru eiropiešu komanda var dot jūsu uzņēmumam būtisku pienesumu?

Jaunākās EURES ziņas darba devējiem

Raksts par jaunumiem |

2021. gada martā, kad vairums robežu visā pasaulē bija slēgtas COVID-19 pandēmijas dēļ, Jans Čehanovičs (Jan Ciechanowicz) kopā ar ģimeni pārcēlās no Vācijas uz Dāniju, lai atvērtu jaunu dzīves nodaļu.

Raksts par jaunumiem |

Gribat veidot karjeru, bet neesat pārliecināts, ka jāstudē augstskolā? Daudzās nozarēs liek uzsvaru nevis uz diplomiem, bet uz praktiskām iemaņām. Uzziniet par mūsu galvenajām astoņām darba iespējām, kuru dēļ nav jāņem biedējošs aizdevums studiju pabeigšanai.

Raksts par jaunumiem |

Šodien vairāk nekā jebkad agrāk darba devēji un darbā pieņemšanas darbinieki bieži meklē potenciālos darbiniekus tiešsaistē. Šeit EURES mēs esam sagatavojuši dažus padomus, lai palīdzētu izveidot un uzturēt nevainojamu un profesionālu klātbūtni tiešsaistē, kas palīdzētu parādīt sevi vislabākajā “virtuālajā” gaismā.

Gaidāmie pasākumi

Infodienas
  • Tikai tiešsaistē
Kas saistīti ar
European Job DaysJobseekersEmployersLiving & Working
Infodienas
  • Tikai tiešsaistē
Kas saistīti ar
European Job DaysJobseekersEmployersLiving & Working