Skip to main content
Logo Evropské komise
EURES

Zaměstnavatelé

Zapojte se do trhu práce EURES!

Nalezněte vhodného uchazeče prostřednictvím více než 800k životopisů dostupných na portálu EURES a zviditelněte se na trhu vytvořením profilu zaměstnavatele na tomto portálu.

Rady a tipy

Nalézt pracovníky z jiné evropské země může být složité, pokud jste to ještě nikdy nedělali. Jak byste měli začít? Nad čím byste se měli zamyslet? Kdo vám může poskytnout pomoc a podporu?

EURES Targeted Mobility Schemes

Hledáte zaměstnance s konkrétními znalostmi a dovednostmi, ale nedaří se vám je nalézt ve své zemi? Domníváte se, že multikulturní evropský tým může pro váš podnik představovat značnou výhodu?

Nejnovější zprávy EURES pro zaměstnavatele

Novinový článek |

V březnu 2021, kdy byla většina hranic na celém světě uzavřena kvůli pandemii COVID-19, se Jan Ciechanowicz přestěhoval se svou rodinou z Německa do Dánska a zahájil novou kapitolu svého života.

Novinový článek |

Zajímáte se o pracovní příležitosti a nechce se vám na vysokou? V řadě odvětví se namísto diplomů začínají spíše poohlížet po praktických dovednostech. Přinášíme vám osm pracovních příležitostí, které nevyžadují, abyste si brali znepokojivě vysokou studentskou půjčku.

Novinový článek |

V dnešní době je zcela běžné, že zaměstnavatelé a náboroví pracovníci hledají potencionální zaměstnance na internetu. Pracovníci EURES pro vás připravili několik tipů, které vám pomohou vybudovat a udržovat solidní a profesionální přítomnost na internetu, abyste se ukázali v tom nejlepším „virtuálním“ světle.

Nadcházející akce

Informační dny
  • Pouze online
Související s
European Job DaysJobseekersEmployersLiving & Working