Články s novinkami


Nástroj pro malé a střední podniky: zvyšte potenciál svého podniku


Maximalizujte dopad svého životopisu – zkuste to jinak!

Podle toho, o jaké místo se ucházíte, někdy zaměstnavatel chce zjistit, kdo jste, a teprve potom hodnotí vaše dovednosti a zkušenosti. Proč tedy nezkombinovat životopis v podobě videa s tradičnější verzí? Máte-li pocit, že je to pro vás to pravé, čtěte dál a dozvíte se, kdy je vhodné předložit videoživotopis a co musíte zvážit při jeho natáčení.

Přečtěte si více >>

09/11/2017


5 tips for a new apprentice or trainee

You’ve got the acceptance letter (or email). You know when you’re starting and where. You’ve checked out your new workplace online to get your bearings. Now what? Time to find out how to make your apprenticeship or traineeship a roaring success!

Přečtěte si více >>

08/11/2017


How to make a good first impression… within the first two weeks

It doesn’t matter if it’s a full-time job, a vocational apprenticeship or a part-time internship – first impressions are always important. Lots of articles have been written about how to use those first precious few seconds wisely… so we thought we’d look at the first couple of weeks instead. After all, it can take some time to settle into a new workplace and find your feet!

Přečtěte si více >>

02/11/2017


Od uchazeče o zaměstnání k podnikatelce – systém záruk pro mladé lidi pomáhá ženě z Litvy splnit si sny

Goda Tokerės vždy věděla, že se chce věnovat tvůrčí práci. Neměla však úplně jasno v tom, jak získat dovednosti a znalosti, které by jí to umožnily.

Přečtěte si více >>

01/11/2017


Recruitment for all


Estonsko se dostává do středu pozornosti díky předsednictví EU


Why are cultural differences an asset for a company?


Správná chemie: odbornice na farmacii z Itálie se ve Švédsku cítí jako doma


Estonská odbornice na životní prostředí si vychutnává nový život v Göteborgu

Merit Kaal z Estonska si ve Švédsku rozšiřuje obzory v novém zaměstnání – a vybízí i jiné uchazeče o zaměstnání, aby vyzkoušeli práci v zahraničí.

Přečtěte si více >>

11/10/2017


Zřeknutí se zákonné odpovědnosti

Cílem článků v sekci Téma... je poskytnout uživatelům portálu EURES informace o aktuálních tématech a trendech a podnítit diskusi a debatu. Tyto články nemusí nutně vyjadřovat názor Evropské komise.