Články s novinkami


5 apps for a more effective workday


Seznamte se s týmem španělské pobočky sítě EURES


Díky programu výměn našlo potřebné pracovníky 300 malých a středních podniků


Proces náboru v nevládních organizacích: jak poznat ty pravé talentované lidi?

Mnohým se líbí myšlenka práce pro nevládní organizaci, a proto je o jakékoli volné místo v takové organizaci dračka. Jak si může vaše nevládní organizace z tolika zájemců vybrat ty správné talentované lidi, kteří vás posunou dál?

Přečtěte si více >>

11/07/2017


Španělský odborník na IT si našel pracovní uplatnění v Německu


Nevládní organizace: co, proč a jak?

Se zkratkou NGO jste se na stránkách Drop’pin@EURES, EURES a mnoha dalších stránkách s nabídkou pracovních míst již nejspíš setkali. Ale co si pod ní máte představit, proč byste měli chtít pracovat pro nevládní organizaci a kde najdete více informací?

Přečtěte si více >>

04/07/2017


Slovenský veletrh pracovních příležitostí nabízí kvalitu i kvantitu


Co dělat a nedělat, když začínáte podnikat – zapojte se do hry

Zahájení podnikání vyžaduje soutěživého ducha a má mnoho společného s vedením úspěšného sportovního týmu. Takže do boje!

Přečtěte si více >>

27/06/2017


Veletrhy pracovních příležitostí: využijte čas co nejlépe

Našli jste si tedy veletrh pracovních příležitostí, na který byste chtěli jít, a zaregistrovali jste se (v případě potřeby). Co dál? Možná si myslíte, že stačí tam zajít, ale abyste takový veletrh využili co nejlépe a také chytře využili svůj čas, je dobré trochu si to předem naplánovat...

Přečtěte si více >>

22/06/2017


Švédsko zve zdravotnické odborníky z Řecka na sever

Úspěšná koncepce zaměstnanosti podněcuje zdravotnické pracovníky k tomu, aby vyměnili Řecko za Švédsko. Minulý měsíc proběhl v Aténách a Soluni „Švédský týden“, který se koná pravidelně dvakrát ročně, nicméně spolupráce mezi těmito dvěma zeměmi probíhá již dlouho.

Přečtěte si více >>

20/06/2017


Zřeknutí se zákonné odpovědnosti

Cílem článků v sekci Téma... je poskytnout uživatelům portálu EURES informace o aktuálních tématech a trendech a podnítit diskusi a debatu. Tyto články nemusí nutně vyjadřovat názor Evropské komise.