Články s novinkami


Pět tipů pro vytvoření úspěšného pracoviště

Lidé, které zaměstnáváte, jsou srdcem vašeho podniku nebo organizace. Bez ohledu na to, zda máte dva nebo dvě stě zaměstnanců, právě oni pohánějí firmu kupředu a pomáhají vám plnit vaše cíle. Přestože někdy může být obtížné najít rovnováhu mezi spokojeností zaměstnanců a potřebami a nároky firmy – a nikdy také nemůžete uspokojit úplně všechny – shromáždili jsme několik návrhů, které vám pomohou vytvořit úspěšné pracoviště...

Přečtěte si více >>

19/09/2017


Program „Tvoje první práce přes EURES“ pomáhá mladým Polákům k úspěchu v Itálii!

Pětadvacetiletý Polák Maciej Słowikowski žil a pracoval jako šéfkuchař v rušném bistru ve středu Londýna. Tedy až do okamžiku, kdy se před několika měsíci přihlásil do systému EURES a odstartoval zásadní změnu ve svém životě.

Přečtěte si více >>

14/09/2017


„Tvoje první práce přes EURES“: Co může program mladým lidem nabídnout?

Program „Tvoje první práce přes EURES“ byl vytvořen v roce 2012 jako pilotní program. Zaměřuje se na pracovní mobilitu a pomáhá talentovaným mladým uchazečům o zaměstnání v EU vyhledávat příležitosti nabízené podniky a organizacemi v celé Evropě.

Přečtěte si více >>

13/09/2017


Polská pobočka EURES pomohla 26 uchazečům najít zaměstnání v zahraničí


„Tvoje první práce přes EURES“: Co program může nabídnout organizacím?

Program „Tvoje první práce přes EURES“, který byl původně zřízen v roce 2012 jako pilotní program, je cíleným programem pracovní mobility, který pomáhá podnikům a organizacím obsadit volná pracovní místa v konkrétních odvětvích nadanými mladými lidmi z celé EU.

Přečtěte si více >>

07/09/2017


Správně načasovaná žádost přinesla řecké recepční nové místo v Německu


In the spotlight: The European Alliance for Apprenticeships

The European Alliance for Apprenticeships (EAfA) recently held a high-level event in Malta to celebrate its achievements over the last four years and to look to the future. We thought it would be a good time to look a little more closely at this unique partnership and how businesses and organisations throughout Europe can yet be involved.

Přečtěte si více >>

02/08/2017


Z on-line dne pracovních příležitostí se francouzská průvodkyně dostane rovnou na portugalské ostrovy


5 tips when looking for traineeships

Get a head start on the “competition” when on the lookout for traineeships.

Přečtěte si více >>

28/07/2017


Jste starší 35 let? Nezaměstnaní? Nastartujte svoji kariéru za podpory programu Reactivate

Práce v zahraničí není určená jen studentům, kteří si vzali na čas volno ze školy, nebo čerstvým absolventům. Evropský program pracovní mobility s názvem „Reactivate“ (Reaktivuj) je zaměřen na starší pracovníky, kteří si chtějí rozšířit své obzory.

Přečtěte si více >>

27/07/2017


Zřeknutí se zákonné odpovědnosti

Cílem článků v sekci Téma... je poskytnout uživatelům portálu EURES informace o aktuálních tématech a trendech a podnítit diskusi a debatu. Tyto články nemusí nutně vyjadřovat názor Evropské komise.