Články s novinkami


Správná chemie: odbornice na farmacii z Itálie se ve Švédsku cítí jako doma


Estonská odbornice na životní prostředí si vychutnává nový život v Göteborgu

Merit Kaal z Estonska si ve Švédsku rozšiřuje obzory v novém zaměstnání – a vybízí i jiné uchazeče o zaměstnání, aby vyzkoušeli práci v zahraničí.

Přečtěte si více >>

11/10/2017


Pět skvělých výhod absolvování stáže

Jonna Drombergová (22) je stážistkou ve finské společnosti CupoNation. Právě jí nabídli učňovskou přípravu v této společnosti, a proto je tím pravým člověkem, který může vyjmenovat pět skvělých výhod absolvování stáže…

Přečtěte si více >>

06/10/2017


Poznamenejte si datum konání týdne odborných dovedností

Akce pro všechny budoucí cukráře, obchodní zástupce a programátory. Bez ohledu na to, jestli teprve začínáte nebo sníte o tom, že změníte kariéru, na podzim se můžete dozvědět více o odborné přípravě, kterou potřebujete k získání ideální práce, a to i když si nejste tak docela jisti, jakou cestou se vydat.

Přečtěte si více >>

05/10/2017


Pět tipů na vyladění vašeho životopisu

Životopisy, curriculum vitaes nebo „sívíčka“. Nezáleží na tom, jak jim říkáte, mají jeden jasný účel, a sice propagovat vás, vaše znalosti a dovednosti a přesvědčit pracovníka náboru, že by vás měl pozvat na pohovor. Existuje spousta různých názorů na to, jak má vypadat perfektní životopis, jaké informace by měl obsahovat, jakou by měl mít strukturu apod. Nechceme opakovat to, co již bylo mnohokrát řečeno, místo toho se zaměříme na obecnější témata, abychom vám pomohli vyladit to, co už máte.

Přečtěte si více >>

27/09/2017


Hledáte jedinečné dobrodružství? Laponsko vás volá!

Hledáte novou práci, ale ne jen tak ledajakou? Sníte o pracovním místě s nádechem dramatu a dobrodružství? Toužíte po pracovišti, které je zkrátka jiné nebo jedinečné? Pokud odpovídáte popisu, čtěte dále!

Přečtěte si více >>

21/09/2017


Pět tipů pro vytvoření úspěšného pracoviště

Lidé, které zaměstnáváte, jsou srdcem vašeho podniku nebo organizace. Bez ohledu na to, zda máte dva nebo dvě stě zaměstnanců, právě oni pohánějí firmu kupředu a pomáhají vám plnit vaše cíle. Přestože někdy může být obtížné najít rovnováhu mezi spokojeností zaměstnanců a potřebami a nároky firmy – a nikdy také nemůžete uspokojit úplně všechny – shromáždili jsme několik návrhů, které vám pomohou vytvořit úspěšné pracoviště...

Přečtěte si více >>

19/09/2017


Program „Tvoje první práce přes EURES“ pomáhá mladým Polákům k úspěchu v Itálii!

Pětadvacetiletý Polák Maciej Słowikowski žil a pracoval jako šéfkuchař v rušném bistru ve středu Londýna. Tedy až do okamžiku, kdy se před několika měsíci přihlásil do systému EURES a odstartoval zásadní změnu ve svém životě.

Přečtěte si více >>

14/09/2017


„Tvoje první práce přes EURES“: Co může program mladým lidem nabídnout?

Program „Tvoje první práce přes EURES“ byl vytvořen v roce 2012 jako pilotní program. Zaměřuje se na pracovní mobilitu a pomáhá talentovaným mladým uchazečům o zaměstnání v EU vyhledávat příležitosti nabízené podniky a organizacemi v celé Evropě.

Přečtěte si více >>

13/09/2017


Polská pobočka EURES pomohla 26 uchazečům najít zaměstnání v zahraničí


Zřeknutí se zákonné odpovědnosti

Cílem článků v sekci Téma... je poskytnout uživatelům portálu EURES informace o aktuálních tématech a trendech a podnítit diskusi a debatu. Tyto články nemusí nutně vyjadřovat názor Evropské komise.