Prozkoumejte evropský trh práce!

Najděte jedno z 1,079,033 volných pracovních míst vašich snů... v Evropě!

Zapojte se do trhu práce EURES!

Umožněte některému z 5,456 zaměstnavatelů zaregistrovaných na portálu EURES, aby se o vás dozvěděl - zřiďte si profil na portálu EURES a vytvořte si své CV on-line.

Pro rodinný podnik závislý na sezónním náboru je EURES nezbytným spojencem.

Švédský pár Kenneth a Birgit Anderssonovi převzal rodinnou jahodovou farmu v roce 1991. Pro podnik jsou velmi důležití zahraniční sběrači. Ale nábor zahraničních pracovníků byl drahý a časově náročný, nemluvě o komplikacích způsobených jazykovou bariérou. Anderssonovi se obrátili na portál EURES, aby jim pomohl tyto a další překážky překonat.

Agricultural, fishery and related labourers Agricultural, fishery and related labourers EURES Network Síť EURES EURES Portal EURES Portal Employers Zaměstnavatelé Jobseekers Uchazeči o zaměstnání Learning opportunities Learning opportunities Lithuania Litva Personal success stories Personal success stories Success stories Success stories Sweden Švédsko Youth Youth

24/11/2015

Přečtěte si více >>


"Pokud hledáte lidi, kteří jsou na vaší straně, mají dobré kontakty ve všech evropských zemích a mohou vám opravdu najít práci, a zadarmo, zaklepejte na dveře poradce sítě EURES!"

Viola de Carlo, Itálie