Kontakt


Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky k EURES, ať už k portálu nebo k pracovní mobilitě obecně, obraťte se laskavě na náš help-desk.

Avšak ještě než tak učiníte, ujistěte se prosím, zda odpověď na Váš dotaz již není k dispozici v sekci Pomoc a podpora.

Vaše dotazy jsou zodpovídány anglicky, německy nebo francouzsky.

Po telefonu
Vytočte naše bezplatné telefonní číslo
00800 4080 4080 (pouze z pevných linek)
Pokud z vašeho telefonu není dostupné bezplatné telefonní číslo, můžete také zavolat na telefonní číslo +352 42 44 87. Chtěli bychom vás upozornit, že hovor bude zpoplatněn jako obvyklý hovor do Lucemburska.
Prostřednictvím chatu nebo aplikace Skype
Na náš helpdesk se můžete obrátit také prostřednictvím chatu nebo aplikace Skype (zdarma). V případě použití aplikace Skype se prosím přesvědčte, že mikrofon i reproduktory vašeho počítače jsou zapnuty.
Prostřednictvím e-mailu
Napsat můžete v kterémkoli úředním jazyce Evropské unie / EHP a odpověď obdržíte ve stejném jazyce. Pokud však budete souhlasit s odpovědí v angličtině, francouzštině nebo němčině, obdržíte ji rychleji.

Odeslat zprávu oddělení uživatelské podpory sítě EURES

Pomoc a podpora

Pondělka - Pátku 8.30 - 18.0 (středoevropského času)

Vaše dotazy jsou zodpovídány anglicky, německy nebo francouzsky.

Máte nějaké dotazy ohledně EU? Služba Europe Direct vám může pomoci.

Stěhuji se v rámci Evropy do zahraničí, jak získám povolení k pobytu? Jaká platí pravidla pro roamingové poplatky? Můj let byl zrušen, jaká mám práva? O jaké granty EU může moje organizace žádat? Odpovědi na tyto a mnohé další dotazy vám poskytne ústřední informační služba Europe Direct.

Potřebujete stanovisko?