• Current language : et
Euroopa Komisjoni Esindus Eestis
 • European Parliament

  Euroopa Parlamendi valimised

  Euroopa Parlamendi valimised toimusid 23.-26. mail 2019. 
  Infot valimiste tulemuste kohta leiate siit: 

  https://valimistulemused.eu/

 • Brexit_lipp

  Brexit

  23. juunil 2016 toimus Ühendkuningriigis referendum, kus 52% brittidest hääletas EList lahkumise poolt. Lahkumistingimuste kinnitamine on olnud vaevaline ning veel ei ole teada, kas Ühendkuningriik lahkub Euroopa Liidust leppega või leppeta. Igal juhul mõjutab suurriigi lahkumine Euroopa Liidust paljusid ning selleks tasub valmis olla.

  Valmisolek Brexitiks                         

  Värske info

  #Brexit

   

 • euandme

  Euroopa Liit noortele

  Meil kõigil on asju, mida teeme kirega: õppimisest reisimiseni, internetis surfamisest maailma päästmiseni. Euroopa Liidus elades on sul lõputult võimalusi teha seda, mida armastad – mis iganes see on. Euroopa Liidu õigusaktid ja algatused annavad Sulle vahendid, mis aitavad Sul realiseerida oma võimeid ning leida inspiratsiooni, et teha seda, mida armastad.

  Kas soovid oma väljavaateid laiendada? Oleme selleks loonud programmi EL ja mina. #EUANDME

  https://europa.eu/euandme/frontpage_et

 • EUProtects

  Koos oleme kaitstud

  Tuhanded erinevate Euroopa riikide elanikud teevad koostööd, et tagada teie ja teie pere turvalisus. Nad ei soovi tunnustust, vaid teevad lihtsalt oma tööd. 

  EL toetab ja ühendab neid inimesi ning aitab tõhustada piiriülest koostööd, mille eesmärk on meie kõigi kaitsmine. Tutvuge meie igapäevaste kangelastega.

  https://europa.eu/euprotects/content/homepage_et

  Üritused Eestis: https://ec.europa.eu/estonia/events/EUProtects_et

  #EUProtects

 • investeerimiskava

  Euroopa investeerimiskava

  Kava eesmärk on luua erasektori kaasamise ja innovatsiooni toetamise abil uusi töökohti, arendada taristut ning toetada väikese- ja keskmise suurusega ettevõtteid. Eestis juurutab kava SA Kredex.

  Vaata investeerimiskava tulemusi Eestis: https://investeu.ee/

  #InvestEU

 • Euroopa solidaarsuskorpus

  Oled 18-30 aastane? Tahaksid näha maailma ja teha midagi huvitavat? Tahaksid aidata inimesi, kes vajavad abi või osaleda looduskaitse projektides?

  Registreeru osalema vabatahtlikuna Euroopa solidaarsuskorpuses: https://europa.eu/youth/SOLIDARITY_et

 • Euroopa Komisjon 2014-2019

  01. novembril 2014 alustas tööd Jean-Claude Juncker'i juhitav Euroopa Komisjon. Käesolevalt lehelt leiad teavet Euroopa Komisjoni liikmete ja nende töövaldkondade kohta.

Uudised
kliima
18/06/2019

Komisjon avaldas täna hinnangu, milles käsitletakse liikmesriikide koostatud esialgseid kavasid ELi energialiidu eesmärkide, eelkõige ELi 2030. aastaks kokku lepitud energia- ja kliimaeesmärkide elluviimiseks.

innovatsioon
17/06/2019

Nagu märkis Euroopa Ülemkogu 2018. aasta juunis ja 2019. aasta märtsis, peab Euroopa suurendama oma innovatsioonivõimekust, et konkureerida ülemaailmsetel turgudel ning säilitada euroopalik eluviis ja parandada seda. Seepärast on Junckeri komisjon seadnud ELi ning selle liikmesriikide ja piirkondade jaoks uued eesmärgid ning esitanud programmi „Euroopa horisont“ ettepaneku. See programm on seni kõige ambitsioonikam teadusuuringute ja innovatsiooni programm üldse. Sellega püsib EL ülemaailmsete teadusuuringute ja innovatsiooni esirinnas.

vale info
14/06/2019

Täna esitavad komisjon ja kõrge esindaja Mogherini järgmisel nädalal toimuva ELi juhtide arutelu jaoks aruande selle kohta, mida on väärinfoga võitlemisel ära tehtud ja milliseid järeldusi tehti Euroopa Parlamendi valimiste käigus saadud kogemustest.