• Current language : et
Euroopa Komisjoni Esindus Eestis
 • Rooma lepingute 60. aastapäev

  Euroopale, milles oleme täna harjunud elama, pandi alus kuuskümmend aastat tagasi Roomas. Sellest sai alguse Euroopa ajaloo pikim rahuperiood. Rooma lepingutega rajati ühisturg, kus inimesed, kaubad, teenused ja kapital saavad vabalt liikuda, ning loodi tingimused, mis aitavad Euroopa kodanike hüvanguks üles ehitada jõuka ja stabiilse ühiskonna.

  #EU60 veebileht: https://europa.eu/european-union/eu60_et 

 • Euroopa solidaarsuskorpus

  Oled 18-30 aastane? Tahaksid näha maailma ja teha midagi huvitavat? Tahaksid aidata inimesi, kes vajavad abi või osaleda looduskaitse projektides?

  Registreeru osalema vabatahtlikuna Euroopa solidaarsuskorpuses: https://europa.eu/youth/SOLIDARITY_et

 • Euroopa 315 miljardi eurone investeerimiskava

  Euroopa 315 miljardi eurone investeerimiskava

  Kava eesmärk on luua erasektori kaasamise ja innovatsiooni toetamise abil uusi töökohti, arendada taristut ning toetada väikese- ja keskmise suurusega ettevõtteid. Eestis juurutab kava SA Kredex. #InvestEU

 • President Jean-Claude Junckeri kõne olukorrast Euroopa Liidus

  Kolmapäeval, 13. septembril 2017 peab Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker Euroopa Parlamendis iga-aastase kõne olukorrast Euroopa Liidus.

  President Juncker teeb kokkuvõtte aasta jooksul saavutatust ning esitab prioriteedid eelolevaks aastaks. Samuti räägib ta sellest, kuidas kavatseb komisjon tegeleda kõige pakilisemate probleemidega, millega Euroopa Liit praegu silmitsi seisab.

  Kõnele järgneb parlamendi täiskogu arutelu.

 • Euroopa Komisjon 2014-2019

  Euroopa Komisjon 2014-2019

  01. novembril 2014 alustas tööd uus, Jean-Claude Juncker'i juhitav Euroopa Komisjon. Käesolevalt lehelt leiad teavet Euroopa Komisjoni liikmete ja nende töövaldkondade kohta.

Uudised
Airbnb kohustub järgima Euroopa Komisjoni ja ELi tarbijakaitseasutuste nõudeid
20/09/2018

Pärast juulis esitatud Euroopa Komisjoni ja ELi tarbijakaitseasutuste üleskutset on Airbnb nüüd otsustanud teha oma tingimustes vajalikud muudatused ja hakata oma hindu selgemini esitama. Neil on aega 2018. aasta lõpuni, et teha oma veebisaidil kõikides ELi keeltes vajalikud muudatused.

Eesti noorteadlane sai nahkhiirte elukeskkonna uurimise eest auhinna
18/09/2018

Tänavune Euroopa Liidu noorteadlaste konkurss kujunes Eestile väga edukaks, kui Dublinis toimunud auhinnatseremoonial tunnistati teise koha vääriliseks eestlane Karl Hendrik Tamkivi (18).Tamkivi uuris Saaremaa näitel nahkhiirte pesitsemistingimusi ja seda millised tingimused pesitsemist soosivad.

Aafrika
14/09/2018

Pressikonverentsi Aafrika ja ELi liidu ning välisinvesteeringute kohta on võimalik vaadata Eesti aja järgi kl 13:00 veebiülekandena, klikates lingil "watch EbS LIVE":

https://ec.europa.eu/avservices/ebs/schedule.cfm