• Current language : et
Euroopa Komisjoni Esindus Eestis
 • Brexit_lipp

  Brexit

  23. juunil 2016 toimus Ühendkuningriigis referendum, kus 52% brittidest hääletas EList lahkumise poolt. Lahkumistingimuste kinnitamine on olnud vaevaline ning veel ei ole teada, kas Ühendkuningriik lahkub Euroopa Liidust leppega või leppeta. Igal juhul mõjutab suurriigi lahkumine Euroopa Liidust paljusid ning selleks tasub valmis olla.

  Valmisolek Brexitiks:                    https://ec.europa.eu/estonia/news/Brexit_et     #Brexit

   

 • Euroopa Parlamendi valimised

  Euroopa Parlamendi valimised

  Järgmised Euroopa Parlamendi valimised toimuvad 23.-26. mail 2019. 
  Infot valimiste ja sellega seotud ürituste kohta leiad siit:
  https://www.seekordlahenvalima.eu/

 • euandme

  Euroopa Liit noortele

  Meil kõigil on asju, mida teeme kirega: õppimisest reisimiseni, internetis surfamisest maailma päästmiseni. Euroopa Liidus elades on sul lõputult võimalusi teha seda, mida armastad – mis iganes see on. Euroopa Liidu õigusaktid ja algatused annavad Sulle vahendid, mis aitavad Sul realiseerida oma võimeid ning leida inspiratsiooni, et teha seda, mida armastad.

  Kas soovid oma väljavaateid laiendada? Oleme selleks loonud programmi EL ja mina. #EUANDME

  https://europa.eu/euandme/frontpage_et

 • EUProtects

  Koos oleme kaitstud

  Tuhanded erinevate Euroopa riikide elanikud teevad koostööd, et tagada teie ja teie pere turvalisus. Nad ei soovi tunnustust, vaid teevad lihtsalt oma tööd. 

  EL toetab ja ühendab neid inimesi ning aitab tõhustada piiriülest koostööd, mille eesmärk on meie kõigi kaitsmine. Tutvuge meie igapäevaste kangelastega.

  https://europa.eu/euprotects/content/homepage_et

  Üritused Eestis: https://ec.europa.eu/estonia/events/EUProtects_et

  #EUProtects

 • investeerimiskava

  Euroopa investeerimiskava

  Kava eesmärk on luua erasektori kaasamise ja innovatsiooni toetamise abil uusi töökohti, arendada taristut ning toetada väikese- ja keskmise suurusega ettevõtteid. Eestis juurutab kava SA Kredex.

  Vaata investeerimiskava tulemusi Eestis: https://investeu.ee/

  #InvestEU

 • Euroopa solidaarsuskorpus

  Oled 18-30 aastane? Tahaksid näha maailma ja teha midagi huvitavat? Tahaksid aidata inimesi, kes vajavad abi või osaleda looduskaitse projektides?

  Registreeru osalema vabatahtlikuna Euroopa solidaarsuskorpuses: https://europa.eu/youth/SOLIDARITY_et

 • Euroopa Komisjon 2014-2019

  01. novembril 2014 alustas tööd Jean-Claude Juncker'i juhitav Euroopa Komisjon. Käesolevalt lehelt leiad teavet Euroopa Komisjoni liikmete ja nende töövaldkondade kohta.

Uudised
brexit
27/03/2019

Brexit on Ühendkuningriigi lahkumine Euroopa Liidust, mida soovisid Ühendkuningriigi kodanikud 2016.a. juunis toimunud referendumil. Peale korduvat lahkumisleppe tagasilükkamist Briti parlamendi poolt leppis Euroopa Ülemkogu 10. aprillil kokku uues Brexiti tähtajas, milleks on 31. oktoober 2019.

noored arvuti taga
16/04/2019

Täna algatab Euroopa Komisjon arutelu selle üle, kuidas muuta otsustusprotsess sotsiaalvaldkonnas ELi tasandil tõhusamaks.

„Event Horizon Telescope“ raames tehtud kujutis mustast august
10/04/2019

Euroopa Komisjon avaldab täna esimese kujutise mustast august, mis on tehtud ülemaailmse teaduskoostöö „Event Horizon Telescope“ raames, kuhu on kaasatud ELi rahastatud teadlased. See suur avastus annab esimese otsese visuaalse tõendi mustade aukude olemasolu kohta ja avardab nüüdisteaduse piire.

Üritused
Euroopa päev 2019

2019. aastal tähistame Euroopa päeva 1.–12. maini. Üle Eesti toimub kokku kümme üritust!

Kuupäev:
 • 01/05/2019 - 12/05/2019
Koht:
Üle Eesti