• Current language : et
Euroopa Komisjoni Esindus Eestis
 • EUProtects

  Koos oleme kaitstud

  Tuhanded erinevate Euroopa riikide elanikud teevad koostööd, et tagada teie ja teie pere turvalisus. Nad ei soovi tunnustust, vaid teevad lihtsalt oma tööd. 

  EL toetab ja ühendab neid inimesi ning aitab tõhustada piiriülest koostööd, mille eesmärk on meie kõigi kaitsmine. Tutvuge meie igapäevaste kangelastega.

  https://europa.eu/euprotects/content/homepage_et

  Üritused Eestis: https://ec.europa.eu/estonia/events/EUProtects_et

  #EUProtects

 • Euroopa Parlamendi valimised

  Euroopa Parlamendi valimised

  Järgmised Euroopa Parlamendi valimised toimuvad 23.-26. mail 2019. 
  Infot valimiste ja sellega seotud ürituste kohta leiad siit:
  https://www.seekordlahenvalima.eu/

 • Brexit_lipp

  Brexit

  29. märtsil 2017 teatas Ühendkuningriik oma kavatsusest Euroopa Liidust välja astuda. Euroopa Komisjon leppis Ühendkuningriigiga kokku väljaastumise tingimustes, mille nii Euroopa Parlament kui ka Ühendkuningriigi parlament peavad enne 29. märtsi 2019 heaks kiitma. Kuni selle kuupäevani on Ühendkuningriik ELi liikmesriik.

  Rohkem informatsiooni leiate siit: https://ec.europa.eu/estonia/about-us/the-eu_et 

  #Brexit

 • euandme

  Euroopa Liit noortele

  Meil kõigil on asju, mida teeme kirega: õppimisest reisimiseni, internetis surfamisest maailma päästmiseni. Euroopa Liidus elades on sul lõputult võimalusi teha seda, mida armastad – mis iganes see on. Euroopa Liidu õigusaktid ja algatused annavad Sulle vahendid, mis aitavad Sul realiseerida oma võimeid ning leida inspiratsiooni, et teha seda, mida armastad.

  Kas soovid oma väljavaateid laiendada? Oleme selleks loonud programmi EL ja mina. #EUANDME

  https://europa.eu/euandme/frontpage_et

 • investeerimiskava

  Euroopa investeerimiskava

  Kava eesmärk on luua erasektori kaasamise ja innovatsiooni toetamise abil uusi töökohti, arendada taristut ning toetada väikese- ja keskmise suurusega ettevõtteid. Eestis juurutab kava SA Kredex.

  Vaata investeerimiskava tulemusi Eestis: https://investeu.ee/

  #InvestEU

 • Euroopa solidaarsuskorpus

  Oled 18-30 aastane? Tahaksid näha maailma ja teha midagi huvitavat? Tahaksid aidata inimesi, kes vajavad abi või osaleda looduskaitse projektides?

  Registreeru osalema vabatahtlikuna Euroopa solidaarsuskorpuses: https://europa.eu/youth/SOLIDARITY_et

 • Euroopa Komisjon 2014-2019

  01. novembril 2014 alustas tööd Jean-Claude Juncker'i juhitav Euroopa Komisjon. Käesolevalt lehelt leiad teavet Euroopa Komisjoni liikmete ja nende töövaldkondade kohta.

Uudised
©
25/03/2019

Kuna võimalus, et Ühendkuningriik lahkub Euroopa Liidust 12. aprillil kokkuleppeta, muutub järjest tõenäolisemaks, viis Euroopa Komisjon täna lõpule oma ettevalmistused kokkuleppeta stsenaariumiks.

EUDefence
19/03/2019

Euroopa Komisjon võttis täna vastu tööprogrammid ühiste kaitsetööstusprojektide kaasrahastamiseks 2019.–2020. aastal kogusummas kuni 500 miljonit eurot. Lisaks on kaitseuuringutealaste koostööprojektide toetamiseks 2019. aastal ette nähtud veel 25 miljonit eurot. Täna kuulutati välja vastavad projektikonkursid.

Erakonnad ja EL
28/02/2019

Pühapäeval, 3. märtsil otsustab Eesti rahvas, milline saab olema järgmine parlamendi koosseis ning Eesti poliitiline suund järgmistel aastatel. Euroopa Komisjoni Eesti esindus vaatas üle kandideerivate erakondade valimisprogrammid ning koostas ülevaate erakondade seisukohtadest erinevates EL küsimustes.

Üritused
Euroopa Komisjoni kirjaliku tõlke peadirektoraadi seminar

Euroopa Komisjoni kirjaliku tõlke peadirektoraat (DGT) korraldab koostöös Tallinna Ülikooli Konverentsikeskusega tõlketeemalise seminari, mille eesmärk on kutsuda kokku tõlkimise ja keeletoimetamisega seotud inimesed, et omavahel kohtuda ning rääkida meile ühist huvi pakkuvatel teemadel.

Kuupäev:
 • 28/03/2019
Koht:
Tallinna Ülikool, Mare Maja, Uus-Sadama 5