• Current language : et
Euroopa Komisjoni Esindus Eestis
 • Euroopa Parlamendi valimised

  Euroopa Parlamendi valimised

  Järgmised Euroopa Parlamendi valimised toimuvad 23.-26. mail 2019. 
  Infot valimiste ja sellega seotud ürituste kohta leiad siit:
  https://www.seekordlahenvalima.eu/

 • Brexit_lipp

  Brexit

  23. juunil 2016 toimus Ühendkuningriigis referendum, kus 52% brittidest hääletas EList lahkumise poolt. Lahkumistingimuste kinnitamine on olnud vaevaline ning veel ei ole teada, kas Ühendkuningriik lahkub Euroopa Liidust leppega või leppeta. Igal juhul mõjutab suurriigi lahkumine Euroopa Liidust paljusid ning selleks tasub valmis olla.

  Valmisolek Brexitiks:                    https://ec.europa.eu/estonia/news/Brexit_et     #Brexit

   

 • euandme

  Euroopa Liit noortele

  Meil kõigil on asju, mida teeme kirega: õppimisest reisimiseni, internetis surfamisest maailma päästmiseni. Euroopa Liidus elades on sul lõputult võimalusi teha seda, mida armastad – mis iganes see on. Euroopa Liidu õigusaktid ja algatused annavad Sulle vahendid, mis aitavad Sul realiseerida oma võimeid ning leida inspiratsiooni, et teha seda, mida armastad.

  Kas soovid oma väljavaateid laiendada? Oleme selleks loonud programmi EL ja mina. #EUANDME

  https://europa.eu/euandme/frontpage_et

 • EUProtects

  Koos oleme kaitstud

  Tuhanded erinevate Euroopa riikide elanikud teevad koostööd, et tagada teie ja teie pere turvalisus. Nad ei soovi tunnustust, vaid teevad lihtsalt oma tööd. 

  EL toetab ja ühendab neid inimesi ning aitab tõhustada piiriülest koostööd, mille eesmärk on meie kõigi kaitsmine. Tutvuge meie igapäevaste kangelastega.

  https://europa.eu/euprotects/content/homepage_et

  Üritused Eestis: https://ec.europa.eu/estonia/events/EUProtects_et

  #EUProtects

 • investeerimiskava

  Euroopa investeerimiskava

  Kava eesmärk on luua erasektori kaasamise ja innovatsiooni toetamise abil uusi töökohti, arendada taristut ning toetada väikese- ja keskmise suurusega ettevõtteid. Eestis juurutab kava SA Kredex.

  Vaata investeerimiskava tulemusi Eestis: https://investeu.ee/

  #InvestEU

 • Euroopa solidaarsuskorpus

  Oled 18-30 aastane? Tahaksid näha maailma ja teha midagi huvitavat? Tahaksid aidata inimesi, kes vajavad abi või osaleda looduskaitse projektides?

  Registreeru osalema vabatahtlikuna Euroopa solidaarsuskorpuses: https://europa.eu/youth/SOLIDARITY_et

 • Euroopa Komisjon 2014-2019

  01. novembril 2014 alustas tööd Jean-Claude Juncker'i juhitav Euroopa Komisjon. Käesolevalt lehelt leiad teavet Euroopa Komisjoni liikmete ja nende töövaldkondade kohta.

Uudised
GDPR
22/05/2019

25. mail 2019 möödub üks aasta isikuandmete kaitse üldmääruse kohaldamise alguskuupäevast. Sel puhul tegid digitaalse ühtse turu eest vastutav asepresident Andrus Ansip ja õigus- ja tarbijaküsimuste ning soolise võrdõiguslikkuse volinik Věra Jourová järgmise avalduse:

mobile connectivity
13/05/2019

Alates 15. maist kehtib kogu ELis kõigile rahvusvahelistele kõnedele ja tekstsõnumitele uus maksimumhind. Selle tulemusena maksavad tarbijad, kes helistavad oma riigist mõnda teise ELi liikmesriiki, kõne eest kuni 19 senti minutis (+käibemaks) ja tekstsõnumi eest kuni 6 senti (+käibemaks).

 

euroopa_paev_foto_raul_mee
08/05/2019

Homme, 9. mail tähistame Tallinna südalinnas Euroopa päeva, mis kulmineerub õhtuse kontserdiga Vabaduse väljakul.

Üritused
Tõlkehange

Euroopa Komisjon kuulutab peagi välja uue tõlkehanke aastateks 2020–2024. Hankepõhimõtete tutvustamiseks korraldavad komisjoni esindajad kõigis liikmesriikides seminari (inglise keeles) tõlkijatele ja tõlkebüroodele, kel on huvi teha koostööd Euroopa Komisjoniga. Seminaril osalevad ka komisjoni eesti keele tõlkeosakonna esindajad, kellele on võimalik küsimusi esitada.

Kuupäev:
 • 07/06/2019
Koht:
Õpetajate Maja, Tallinn, Raekoja plats 14