• Current language : et
Euroopa Komisjoni Esindus Eestis
Uudised

/estonia/file/el-lipp_etEL lipp

EL lipp

Ametisseastuv president Ursula von der Leyen esitles täna oma meeskonda ja järgmise Euroopa Komisjoni uut struktuuri.

/estonia/file/2019-aasta-s%C3%BCgisene-majandusprognoos_et2019. aasta sügisene majandusprognoos

2019. aasta sügisene majandusprognoos
copyright

Euroopa majandus on seitsmendat järjestikust aastat kasvuteel ning prognooside kohaselt jätkub kasv ka 2020. ja 2021. aastal. Tööturg on jätkuvalt tugev ja töötus väheneb. Väliskeskkond on muutunud siiski palju vähem kasvu toetavaks ning ebakindlus kasvab. See mõjutab eelkõige tööstussektorit, kus toimuvad struktuursed muutused. Selle tulemusena näib, et Euroopa majandus liigub pikaajalisema tagasihoidlikuma majanduskasvu ja mõõduka inflatsiooni suunas.

/estonia/file/hiina-euroopa-geograafilised-t%C3%A4hised_etHiina-Euroopa geograafilised tähised

Hiina-Euroopa geograafilised tähised
© Euroopa Liit

Täna jõudsid lõpule ELi ja Hiina läbirääkimised kahepoolse lepingu üle, millega soovitakse kaitsta sadat Euroopa geograafilist tähist Hiinas ja sadat Hiina geograafilist tähist ELis jäljendamise ja kuritarvitamise eest. Leping on kasulik mõlemale poolele ning peaks suurendama nõudlust kvaliteetsete toodete järele. Lepinguga täideti 2019. aasta aprillis ELi ja Hiina tippkohtumisel võetud kohustus. See on konkreetne näide ELi ja Hiina Rahvavabariigi koostööst ning märk sellest, et mõlemad pooled peavad kaubandussuhetes oluliseks rahvusvaheliste eeskirjade täitmist.

Üritused

/estonia/file/ellippviktoriinjpg_etel_lipp_viktoriin.jpg

EL_viktoriin

Palun leia mõni minut, et vastata Euroopa Liidu teemalistele küsimustele. Usume, et võid nii mõndagi uut ja huvitavat teada saada!

Viktoriini korraldab Euroopa Komisjoni esindus Eestis.

 

Kuupäev: 
31/12/2019