Euroopa Komisjoni Esindus Eestis
 • Brexit_lipp

  Brexit

  Brexit on Ühendkuningriigi lahkumine Euroopa Liidust, mida soovisid Ühendkuningriigi kodanikud 2016.a. juunis toimunud referendumil. Brexit toimus 31. jaanuaril 2020 ja alates 01. veebruar 2020 ei kuulu Ühendkuningriik enam Euroopa Liitu. 

  Brexiti info                        

  #Brexit

   

 • euandme

  Euroopa Liit noortele

  Meil kõigil on asju, mida teeme kirega: õppimisest reisimiseni, internetis surfamisest maailma päästmiseni. Euroopa Liidus elades on sul lõputult võimalusi teha seda, mida armastad – mis iganes see on. Euroopa Liidu õigusaktid ja algatused annavad Sulle vahendid, mis aitavad Sul realiseerida oma võimeid ning leida inspiratsiooni, et teha seda, mida armastad.

  Kas soovid oma väljavaateid laiendada? Oleme selleks loonud programmi EL ja mina. #EUANDME

  https://europa.eu/euandme/frontpage_et

 • EUProtects

  Koos oleme kaitstud

  Tuhanded erinevate Euroopa riikide elanikud teevad koostööd, et tagada teie ja teie pere turvalisus. Nad ei soovi tunnustust, vaid teevad lihtsalt oma tööd. 

  EL toetab ja ühendab neid inimesi ning aitab tõhustada piiriülest koostööd, mille eesmärk on meie kõigi kaitsmine. Tutvuge meie igapäevaste kangelastega.

  https://europa.eu/euprotects/content/homepage_et

  Üritused Eestis: https://ec.europa.eu/estonia/events/EUProtects_et

  #EUProtects

 • investeerimiskava

  Euroopa investeerimiskava

  Kava eesmärk on luua erasektori kaasamise ja innovatsiooni toetamise abil uusi töökohti, arendada taristut ning toetada väikese- ja keskmise suurusega ettevõtteid. Eestis juurutab kava SA Kredex.

  Vaata investeerimiskava tulemusi Eestis: https://investeu.ee/

  #InvestEU

Uudised

/estonia/file/euromajandusjpg_eteuro_majandus.jpg

euro_majandus
© Euroopa Liit

Täna avaldatud riigiaruannetes sisalduvas analüüsis on lähtutud  iga-aastasest kestliku majanduskasvu strateegiast, mille  eesmärgiks on majandus, mis sobib nii inimestele kui ka meie planeedile. Riigiaruannetes on keskendutud neljale mõõtmele: keskkonnakestlikkus, tootlikkuse kasv, õiglus ja makromajanduslik stabiilsus.

/estonia/file/mikroettev%C3%B5tja_etmikroettevõtja

mikroettevõtja
© Euroopa Liit

Et stimuleerida väikeettevõtjate rahastamist Balti riikides, on pangandussektoriväline ärilaenuandja Noviti Finance ja Euroopa Investeerimisfond (EIF) sõlminud koostöölepingu, et anda mikroettevõtjatele ja põllumajandustootjatele parem juurdepääs kuni 25 000 euro suurusele rahastusele. Tagatist rahastatakse Euroopa Liidu tööhõive ja sotsiaalse innovatsiooni programmist (EaSI) ning seda toetab Euroopa investeerimiskava.

/estonia/file/digipakettjpg_etdigipakett.jpg

digipakett
© Euroopa Liit

Täna tutvustas komisjon ideid ja meetmeid digiüleminekuks, millega soovitakse luua digilahendustest jõudu ammutav Euroopa ühiskond, kus seatakse esikohale inimene, avatakse ettevõtetele uusi võimalusi ja hoogustatakse usaldusväärse tehnoloogia arendamist. Digipööre on ka oluline tegur kliimamuutustega võitlemiseks ja rohelisele majandusele üleminekuks.

Üritused

/estonia/file/ellippviktoriinjpg_etel_lipp_viktoriin.jpg

EL_viktoriin

Palun leia mõni minut, et vastata Euroopa Liidu teemalistele küsimustele. Usume, et võid nii mõndagi uut ja huvitavat teada saada!

Viktoriini korraldab Euroopa Komisjoni esindus Eestis.

 

Kuupäev: 
31/12/2020