• Current language : et
Euroopa Komisjoni Esindus Eestis
 • Brexit_lipp

  Brexit

  23. juunil 2016 toimus Ühendkuningriigis referendum, kus 52% brittidest hääletas EList lahkumise poolt. Lahkumistingimuste kinnitamine on olnud vaevaline ning veel ei ole teada, kas Ühendkuningriik lahkub Euroopa Liidust leppega või leppeta. Igal juhul mõjutab suurriigi lahkumine Euroopa Liidust paljusid ning selleks tasub valmis olla.

  Valmisolek Brexitiks                         

  Värske info

  #Brexit

   

 • euandme

  Euroopa Liit noortele

  Meil kõigil on asju, mida teeme kirega: õppimisest reisimiseni, internetis surfamisest maailma päästmiseni. Euroopa Liidus elades on sul lõputult võimalusi teha seda, mida armastad – mis iganes see on. Euroopa Liidu õigusaktid ja algatused annavad Sulle vahendid, mis aitavad Sul realiseerida oma võimeid ning leida inspiratsiooni, et teha seda, mida armastad.

  Kas soovid oma väljavaateid laiendada? Oleme selleks loonud programmi EL ja mina. #EUANDME

  https://europa.eu/euandme/frontpage_et

 • EUProtects

  Koos oleme kaitstud

  Tuhanded erinevate Euroopa riikide elanikud teevad koostööd, et tagada teie ja teie pere turvalisus. Nad ei soovi tunnustust, vaid teevad lihtsalt oma tööd. 

  EL toetab ja ühendab neid inimesi ning aitab tõhustada piiriülest koostööd, mille eesmärk on meie kõigi kaitsmine. Tutvuge meie igapäevaste kangelastega.

  https://europa.eu/euprotects/content/homepage_et

  Üritused Eestis: https://ec.europa.eu/estonia/events/EUProtects_et

  #EUProtects

 • investeerimiskava

  Euroopa investeerimiskava

  Kava eesmärk on luua erasektori kaasamise ja innovatsiooni toetamise abil uusi töökohti, arendada taristut ning toetada väikese- ja keskmise suurusega ettevõtteid. Eestis juurutab kava SA Kredex.

  Vaata investeerimiskava tulemusi Eestis: https://investeu.ee/

  #InvestEU

 • Euroopa solidaarsuskorpus

  Oled 18-30 aastane? Tahaksid näha maailma ja teha midagi huvitavat? Tahaksid aidata inimesi, kes vajavad abi või osaleda looduskaitse projektides?

  Registreeru osalema vabatahtlikuna Euroopa solidaarsuskorpuses: https://europa.eu/youth/SOLIDARITY_et

 • European Parliament

  Euroopa Parlamendi valimised

  Euroopa Parlamendi valimised toimusid 23.-26. mail 2019. 
  Infot valimiste tulemuste kohta leiate siit: 

  https://valimistulemused.eu/

 • Euroopa Komisjon 2014-2019

  01. novembril 2014 alustas tööd Jean-Claude Juncker'i juhitav Euroopa Komisjon. Käesolevalt lehelt leiad teavet Euroopa Komisjoni liikmete ja nende töövaldkondade kohta.

Uudised

/estonia/file/eljanoored_etELjanoored

ELjanoored
copyright

Täna avaldatud uuest Eurobaromeetri uuringust nähtub, et kodanike arvamus Euroopa Liidust on igas valdkonnas – majandusest demokraatiani – palju positiivsemaks muutunud. Tegemist on parimate näitajatega alates 2014. aasta juuni Eurobaromeetri uuringust, mis korraldati enne Junckeri komisjoni ametisseastumist.

/estonia/file/rahapesuvastane-ja-terrorismi-rahastamise-vastane-v%C3%B5itlus_etRahapesuvastane ja terrorismi rahastamise vastane võitlus.

Rahapesuvastane ja terrorismi rahastamise vastane võitlus.
copyright

Euroopa Komisjon võtab täna vastu teatise ja neli aruannet, mis aitavad Euroopa ja liikmesriikide asutustel paremini võidelda rahapesu ja terrorismi rahastamise riskide vastu. Junckeri komisjon kehtestas neljanda ja viienda rahapesuvastase direktiiviga ranged ELi normid ning tugevdas Euroopa Pangandusjärelevalve järelevalverolli. Aruannetes rõhutatakse vajadust neid täies ulatuses rakendada ja juhitakse tähelepanu asjaolule, et ikka veel vajavad kõrvaldamist mitmed struktuurilised puudused liidu rahapesu- ja terrorismi rahastamise vastase võitluse normide rakendamisel. Tänasele paketile tuginetakse tulevastes poliitilistes valikutes, et otsustada, kuidas ELi rahapesuvastase võitluse raamistikku veelgi tugevdada.

/estonia/file/komisjon-kiidab-heaks-erakorralised-meetmed-tursavarude-kaitseks-l%C3%A4%C3%A4nemere-idaosas_etKomisjon kiidab heaks erakorralised meetmed tursavarude kaitseks Läänemere idaosas

Komisjon kiidab heaks erakorralised meetmed tursavarude kaitseks Läänemere idaosas
AP Images / European Union

Komisjon kuulutas välja erakorralised meetmed, et päästa Läänemere idaosa kahanev tursavaru seda ähvardavast hävingust. Viivitamata kohaldatavate erakorraliste meetmetega keelustatakse tursa töönduslik püük suuremas osas Läänemerest kuni 31. detsembrini 2019.

Üritused

/estonia/file/ellippviktoriinjpg_etel_lipp_viktoriin.jpg

EL_viktoriin

Palun leia mõni minut, et vastata Euroopa Liidu teemalistele küsimustele. Usume, et võid nii mõndagi uut ja huvitavat teada saada!

Viktoriini korraldab Euroopa Komisjoni esindus Eestis.

 

Kuupäev: 
31/12/2019