chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektronická platforma vzdelávania dospelých v Európe

 
 

Domov

Najnovšie správy

V posledných rokoch sociálne médiá postupne získali pevnú základňu v oblasti kariérového poradenstva a stali sa súčasťou každodennej praxe mnohých kariérových poradcov. Celkovo však táto profesia stále nenadobudla istotu v tom, ako najlepšie aplikovať a používať sociálne médiá v každodenných činnostiach a komunikácii.
8 august 2017
by Jaana Kettunen
(fi)
Európska komisia oznámila, že cena pre oblasť „Odbornej prípravy v mikro, malých a stredných podnikoch v rôznych fázach kariéry“ je pripravená a prihlášky do tejto súťaže je možné podávať do 27. septembra 2017.

Koncom mája sa pod Chopkom stretli elity HR zo Slovenska. Konferencia pod relatívne ťažko uchopiteľným názvom Digitálne technológie pre vzdelávanie a rozvoj v sebe totiž skrývala silný potenciál a v dnešnej zrýchlenej dobe pomerne urgentné posolstvá. Staré trendy vo vzdelávaní a práci so zamestnancami sa stávajú s nastupujúcou generáciou zúfalo prekonanými. Vo veku, keď už tablety začínajú byť pomaly „out“, nemožno pristupovať k modernému vzdelávaniu tak, že preklopíme starý obsah do elektronickej podoby.

Už po šiestykrát mali Slováci možnosť overiť si svoje počítačové zručnosti, vedomosti o internete a sociálnych sieťach či online marketingu v IT Fitness teste a pripojili sa tak k vyše 120 tisícom úspešných absolventov predchádzajúcich ročníkov IT Fitness testu.

Testovanie prebiehalo od začiatku apríla do konca júna 2017. Zapojiť sa mohol každý – bez ohľadu na vek, profesiu či zameranie.

Na stránke https://www.itfitness.sk/sk/priebezne-vysledky/it-fitness-test/ 

V kocke

30 rokov programu Erasmus+

Najaktívnejšie diskusie

25 júl 2017
by:EPALE Moderator
(en)
7 Komentáre
17 júl 2017
by:Karen Williams
(en)
4 Komentáre
24 júl 2017
by:David Mallows
(en)
4 Komentáre
User Default Image
20 júl 2017
by:Iwona Nowińska
(pl)
4 Komentáre