chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektronická platforma vzdelávania dospelých v Európe

 
 

Prispievanie

Či už ste učiteľ alebo tvorca politiky, platforma EPALE má niečo pre každého, kto pracuje v sektore vzdelávania dospelých. Uvádzame niekoľko výhod, ktoré získate zapojením sa do komunity, a niekoľko príkladov aktívnej účasti:

Ako sa zapojiť do diskusií

EPALE ponúka jedinečnú príležitosť na vyjadrenie názorov a výmenu nápadov s ostatnými odborníkmi na vzdelávanie dospelých o rôznych otázkach. Diskusie sú otvorené pre každého, kto sa chce zapojiť. Stačí sa prihlásiť do svojho účtu. Najaktívnejšie diskusie nájdete na domovskej stránke v pravom paneli.
Ak si želáte začať vlastnú diskusiu, kliknite na „Témy“ v hlavnej ponuke a zvoľte si okruh, ktorý sa najviac hodí k vašej téme (napr. E-learning). Potom vpravo kliknite na „Vytvoriť obsah“ -> „Diskusia“.

Nájdite si partnerov na projekt v oblasti vzdelávania dospelých a diskutujte o nápadoch

Pomocou vyhľadávacej databázy partnerov EPALE môžete vyhľadať partnerov vo vašej oblasti, nájsť nové projekty alebo začať vlastný projekt. Ak hľadáte súkromný priestor na diskutovanie o nápadoch s projektovými partnermi, môžete si tiež vytvoriť priestor na spoluprácu. Priestory na spoluprácu sú súkromné miesta, na ktorých môžete so svojimi partnermi diskutovať o rôznych otázkach, vymieňať si súbory, informovať sa o novinkách a podujatiach.

Ďalšie informácie o vyhľadávacej databáze partnerov EPALE

Zapojte sa do praktickej komunity v oblasti vzdelávania dospelých

Sektor vzdelávania dospelých má široký záber. Ak sa zaujímate o konkrétnu oblasť, napr. celoživotné učenie vo väzeniach alebo rodinné učenie sa, potom odporúčame zapojiť sa do praktickej komunity. Praktické komunity sú otvorené miesta vytvorené používateľmi EPALE, ktoré umožňujú podobne zmýšľajúcim osobám zísť sa a diskutovať o osobitných otázkach, vymieňať si súbory a podeliť sa o nápady a informácie. Pozrite si úplný zoznam praktických komunít na platforme EPALE a ak nenájdete, čo hľadáte, vytvorte si vlastnú komunitu.

Komentujte príspevky

Na platforme EPALE môžete priamo nadviazať dialóg s autorom blogového príspevku alebo spravodajského článku, ktorý čítate. Súhlasíte s autorom? Alebo máte možno iný názor? Ak chcete autorovi povedať, čo si myslíte, stačí zanechať komentár.