chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

 
 

Calendário

Atvērtā meistarklase “Kā savai biznesa idejai piesaistīt uzmanību, investīcijas un pircējus?”

Publicado por Aldis Lazda 2 meses 1 semana

Quarta-feira 24 de abril de 2019
Rīga
,

Ar mērķi palīdzēt topošajiem, esošajiem un pasauli mainīt gribošajiem biznesa ideju radītājiem un īpašniekiem efektīvi iestartēt savas ieceres, radot jēgpilnus produktus pārdošanai pasaules lielajos tirgos, Latvijas Universitāte aicina 24. aprīlī uz atvērto meistarklasi “Kā savai biznesa idejai piesaistīt uzmanību, investīcijas un pircējus?”. To vadīs ASV starpvalstu tirdzniecības eksperte Agnese Delatoni, latviešu izcelsmes ASV starpvalstu tirdzniecības eksperte.

Meistarklase sniegs teorētisku ieskatu un praktiskus piemērus, atbildot uz šādiem jautājumiem:

  • Kā radīt jēgpilnu produktu un atrast tam vietu līdzvērtīgu produktu pārpilnajā tirgū?
  • Kāds ir mūsdienīgs produkta radīšanas cikls?
  • Kā nodrošināt sevi vietu starptautiskajā produkta izplatīšanas sistēmā?
  • Kā piesaistīt investorus idejām?
  • Kā izlauzties no “industriālās verdzības”, mūsdienīgi plānojot finanšu plūsmu un izvairoties no ierastākajām kļūdām tajā?

Praktiskā meistarklase ir vērsta uz zināšanu pārnesi un uzņēmējdarbības kompetenču stiprināšanu studējošajiem un pētniekiem.

Izmantojot iespēju iegūt praktiskas zināšanas un satikties vienam ar otru klātienē, meistarklasi aicināti apmeklēt studenti, absolventi un mācībspēki, topošie un esošie uzņēmēji, biznesa konsultanti un citi interesenti.

Meistarklases darba valoda būs latviešu.

Tā norisināsies Latvijas Universitātes Zinātņu mājā, Rīgā, Pārdaugavā, Jelgavas ielā 3, trešdien, 24. aprīlī no plkst. 15.00 līdz plkst. 18.00.

Meistarklasi rīko Latvijas Universitātes Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programma, un tā ir viens no pasākumiem, kas norisinās pateicoties Eiropas Sociālā fonda atbalstam Latvijas Universitātes īstenotam projektam SAM 8.2.3. “Labākas pārvaldības nodrošināšana Latvijas Universitātē”.

Reģistrēties meistarklasei, klikšķinot šeit.

Língua principal:
Preço da inscrição: 
Não
Data limite para a inscrição: 
22/04/2019
Evento na Internet: 
Não
Organizado por: 
Latvijas Universitātes Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programma
Tipo de organizador: 
Outro evento
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn