chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

ePlatforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Strona główna

Najnowsze treści

Mając wspomnienie wypoczynku wakacyjnego w pamięci zachęcam do ciepłego spojrzenia na ewaluację i przyjęcia podejścia, że praktyka ewaluacji to nie uciążliwy problem, ale stała praktyka pracy instytucji/organizacji – i można prowadzić ją tak, by była szybka, łatwa i przyjemna, a także użyteczna.

18 Sierpień 2017
by Beata Ciężka
(pl)
Czasem porównuję proces rozwoju kompetencji zespołu do nauki języków obcych – niezbędna jest tu codzienna praca (a nie od czasu do czasu), modelowanie pozytywnych zachowań (a nie pozostawienie pracowników samych sobie w oczekiwaniu na efekty) i przede wszystkim uznanie, że od liderów zespołów pracownicy naprawdę mogą chcieć się uczyć. Potwierdziła mi to w rozmowie Angelika Kołodziej, nauczyciel języków obcych; ta rozmowa to dla mnie duża dawka inspiracji, jeśli chodzi o postawę liderską w procesie uczenia się pracowników.
15 Sierpień 2017
by Anna Sarnacka-Smith
(pl)
1 Komentarze
Masz materiał, którym chcesz się podzielić, wyniki badań lub raport, którym chcesz się pochwalić, a może interesującą publikację, która może zainspirować innych? Opublikuj je w Bibliotece Materiałów na Platformie EPALE i dziel się swoją wiedzą i doświadczeniem!
10 Sierpień 2017
by Iwona Buks
(pl)

W skrócie

30 lat programu Erasmus+

Główne wątki dyskusji

25 Lipiec 2017
by:EPALE Moderator
(en)
7 Komentarze
User Default Image
20 Lipiec 2017
by:Iwona Nowińska
(pl)
4 Komentarze
24 Lipiec 2017
by:David Mallows
(en)
4 Komentarze