chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Przyłącz się

Od nauczycieli po decydentów – EPALE ma coś interesującego dla każdego, kto zajmuje się problematyką uczenia się dorosłych. Zobacz, jakie korzyści przynosi przyłączenie się do społeczności i jak możesz wnieść swój wkład:

Jak wziąć udział w dyskusji

EPALE oferuje niepowtarzalną okazję do dzielenia się swoimi poglądami na różne tematy oraz wymieniania się pomysłami z profesjonalistami z sektora uczenia się dorosłych. Każdy może wziąć udział w dyskusji – wystarczy zalogować się do swojego konta. Główne wątki dyskusji znaleźć można na stronie głównej po prawej stronie.

Aby rozpocząć nową dyskusję, wystarczy kliknąć „Tematy” w głównym menu i wybrać temat, który jest najbliższy tytułowi nowej dyskusji (np. E-learning). Następnie należy kliknąć „Utwórz treść”, a następnie „Dyskusja”.

Wyszukiwanie partnerów do projektów poświęconych edukacji dorosłych i omawiania pomysłów

Za pomocą narzędzia wyszukiwania platformy EPALE można poszukiwać partnerów zajmujących się tą samą dziedziną, odnajdywać nowe projekty albo uruchamiać własne. Jeżeli potrzebujesz prywatnej przestrzeni do omawiania różnych kwestii z partnerami swojego projektu, możesz stworzyć przestrzeń współpracy. Przestrzenie współpracy to prywatne strefy, w których można prowadzić z partnerami rozmowy na różne tematy, wymieniać się plikami, wiadomościami i informacjami o wydarzeniach.

Dowiedz się więcej o narzędziu „Wyszukiwanie Partnerów EPALE”

Przyłącz się do społeczności praktyków zajmujących się edukacją dorosłych

Uczenie się dorosłych to obszerny sektor. Jeżeli interesuje cię konkretny temat, na przykład uczenie się przez całe życie albo wychowanie w rodzinie, to zachęcamy do przyłączenia się do społeczności praktyków. Społeczności praktyków to otwarte strefy, tworzone przez użytkowników platformy EPALE, w których uczestnicy o wspólnych zainteresowaniach mogą się spotykać i omawiać konkretne problemy, wymieniać się plikami oraz dzielić się pomysłami i informacjami. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wykazem społeczności praktyków EPALE. Jeśli nie znajdziesz takiej, której szukasz, to ją załóż!

Komentowanie publikacji

Na platformie EPALE możesz kontaktować się bezpośrednio z autorem przeczytanego właśnie wpisu na blogu lub artykułu. Zgadzasz się z jego opinią? A może masz inne zdanie? Wystarczy zamieścić komentarz, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami z autorem.