chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

ePlatforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Serwis informacyjny

Webinarium EPALE: Nowoczesne technologie w aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnością intelektualną

31/05/2017
Język: PL

/epale/pl/file/banerekwebinariumjakfbjpgbanerek_webinarium_jak_fb.jpg

 

Nowe technologie, użyte w sposób właściwy, mogą być doskonałym narzędziem edukacji i terapii osób z niepełnoprawnością intelektualną. W jaki sposób je dobrać, w czym mogą pomóc aplikacje, a także jak w bezpieczny sposób wprowadzić osoby z niepełnosprawnością intelektualną w świat internetu dowiecie się Państwo podczas kolejnego Webinarium EPALE. 

20 czerwca 2017 roku, o godzinie 11:00 zapraszamy na Webinarium EPALE, podczas którego Anna Kwiatkowska z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną zaprezentuje metody aktywizacji społecznej przy użyciu nowych technologii.

W programie:

  1. W jakich obszarach życia można aktywizować osoby z niepełnosprawnością intelektualną
  2. Jak wykorzystywać multimedia - filmy, telewizję internetową, radio internetowe
  3. Jak wykorzystywać aplikacje tworzone na potrzeby osób z niepełnosprawnością intelektualną
  4. Jakie są jasne i ciemne strony korzystania z internetu, mediów społecznościowych, portali randkowych
  5. Innowacje w dziedzinie IT dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Zapraszamy do rejestracji na Webinarium EPALE:

https://frsewebinarium.clickmeeting.com/846484375/register

***

Anna Kwiatkowska - magister inżynier informatyki, od ośmiu lat współpracuje z Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI, d. PSOUU) opracowując aplikacje wspierające terapię i edukację dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną. Poprzez warsztaty i szkolenia przybliża tej grupie multimedia, internet oraz media społeczne. Jednocześnie pracuje nad zwiększeniem bezpieczeństwa tych osób w internecie. Realizatorka wielu projektów międzynarodowych. Autorka broszur o komputerach i internecie opublikowanych przez PSOUU w ramach cyklu wydawniczego „Biblioteka self-adwokata” oraz współautorka poradnika metodycznego „Osoba z niepełnosprawnością intelektualną w świecie nowych technologii cyfrowych”. Specjalistka ds. Systemów Zarządzania Bazami Danych, Systemów Wspomagania Decyzji, Informatycznych Systemów Monitoringu i Zarządzania Środowiskiem. W 2017 roku powołana przez Komisję Europejską do pełnienia funkcji Ambasadorki 30-lecia programu Erasmus+. Ambasadorka EPALE.

Webinarium EPALE - cykl spotkań on-line, których celem jest promowanie wysokiej jakości uczenia się dorosłych w Europie. Spotkania, kierowane do kadry edukacji dorosłych, są okazją do wymiany doświadczeń
a przez to do doskonalenia kompetencji zawodowych.

 

Zobacz nagranie:

Webinarium EPALE: Nowoczesne technologie w aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnością intelektualną

 

 

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn
Refresh comments

Displaying 1 - 1 of 1
  • Obrazek użytkownika Justyna Bednarz

    Nagranie z webinarium dostępne jest pod adresem: https://ec.europa.eu/epale/pl/node/37157