chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Serwis informacyjny

Konkursy w obszarze Kształcenia i Szkoleń Zawodowych (VET)

30/07/2018
Język: PL

/epale/pl/file/weekjpg-1week.jpg

Pomimo okresu wakacyjnego zachęcamy do udziału w konkursach organizowanych w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych. W szczególności:

  • Teachers and trainers award – zgłoszenia przyjmowane są do 20 sierpnia 2018 r.

Nagroda przyznana zostanie nauczycielowi lub trenerowi, który odnosi sukcesy edukacyjne w obszarze Kształcenia i szkoleń zawodowych (VET) młodzieży jak i dorosłych. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy pod poniższym linkiem:

https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/2018TeachersTrainersAward

  • Training at work – zgłoszenia przyjmowane są do 20 sierpnia 2018 r.

Celem nagrody jest pokazanie dobrych praktyk w dziedzinie zawodowego uczenia się przez całe życie w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach działających w Europie. Chodzi też o inspirowanie nowych praktyk i polityk. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy pod poniższym linkiem: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/EVSW_Award_2018_Training_at_Work

  • Innovative VET providers award – zgłoszenia przyjmowane są do 20 sierpnia 2018 r.

Nagroda zostanie przyznana organizatorowi szkoleń lub placówce szkoleniowej specjalizującej się w Kształceniu i szkoleniach zawodowych (VET), która poprzez innowacyjne działania przyczynia się udoskonalenia obszaru szkoleń zawodowych. Dostawca szkoleń zawodowych w UE musi zaprezentować innowacyjne rozwiązania i zainspirować innych do podnoszenia poziomu kształcenia zawodowego, tak aby uczący się, szkolący, firmy i społeczeństwo czuli się wygranymi tego procesu. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy pod poniższym linkiem:

https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/2018_Innovative_VETprovider

  • European Alliance for apprenticeship award – zgłoszenia przyjmowane są do 17 sierpnia 2018 r.

Nagrody dla firm i praktykantów mają na celu wyróżnienie ich ogromnego wkładu w podaż, jakość, wizerunek i mobilność praktyk realizowanych w ramach „Europejskiego sojuszu na rzecz przygotowania zawodowego”. Więcej informacji pod tym linkiem:

http://ec.europa.eu/social/main.jsp?langId=en&catId=89&newsId=9149&furtherNews=yes&furtherNews=yes

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn