chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Blog

Jesteś lektorem? Uczysz języków obcych? Pomagasz dorosłym pokonać barierę językową?  A może zastanawiasz się jak zorganizować naukę języków obcych dla swoich pracowników?

Poniżej zebraliśmy dla Ciebie wszystkie artykuły na temat edukacji dorosłych dostępne na polskim EPALE!

14 Czerwiec 2019
by Justyna Bednarz
(pl)
Tagi:

14 kwietnia 2019 roku wróciła z Włoch ostatnia grupa 7 informatyków odbywających europejskie praktyki zawodowe. Nadszedł zatem czas podsumowania, dostrzeżenia niezwykłej wartości uczestnictwa w projekcie nazwanym “Europejskie praktyki zawodowe uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku gwarancją sukcesu na rynku pracy”, a realizowanym w ramach programu Erasmus+  w latach 2017 – 2019.

13 Czerwiec 2019
by ZST Rybnik
(pl)

Władze niemieckiego powiat Anhalt ogromną wagę przykładają do wychowania i kształcenia młodego pokolenia, szczególnie  w momencie jego wkraczania w dorosłość pomagając najpierw w  wyborze szkoły, zawodu a potem adaptacji w środowisku pracy, co ma ścisłe przełożenie na późniejszy sukces w życiu dorosłym.

11 Czerwiec 2019
by Katarzyna Szczotka
(pl)

Każdy, kto czyta wie, że książki nie lubią być więzione na półkach. Żyją, kiedy są czytane, kiedy krążą z rąk do rąk, wciągając odbiorcę w swoją wyjątkową historię. Spełnia się wtedy ich przeznaczenie, a świat staje piękniejszy. Dzięki takiemu myśleniu, kilkanaście lat temu, narodził się ruch zachęcający do uwalniania książek, aby mogły odbywać podróż po świecie razem z czytelnikami. Wędrówka ta nazywa się powszechnie bookcrossingiem – w języku polskim wymianą książek, książko-krążeniem, czy książką w podróży.

10 Czerwiec 2019
by Monika Schmeich...
(pl)
2 Komentarze