chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

O EPALE

EPALE to wielojęzyczna, oparta na otwartym członkostwie społeczność dla nauczycieli, instruktorów, naukowców, pracowników naukowo-dydaktycznych, decydentów i każdego, kto zajmuje się zawodowo uczeniem się dorosłych w Europie.

EPALE to inicjatywa Dyrekcji Generalnej ds. Edukacji, Młodzieży, Sportu i Kultury Komisji Europejskiej. Zasadza się na wymianie treści związanych z uczeniem się dorosłych, między innymi w formie artykułów, wpisów na blogach, zasobów i wydarzeń.

Społeczność stanowi trzon EPALE. Członkowie społeczności mogą nawiązywać kontakty z kolegami po fachu z całej Europy korzystając z różnych narzędzi dostępnych w witrynie, między innymi forów, społeczności praktyków oraz komentarzy. Artykuły i zasoby dotyczące konkretnego tematu wyszukiwać można w ramach obszarów tematycznych. Można też wyszukiwać projekty i nawiązywać kontakty z profesjonalistami za pomocą narzędzia wyszukiwania partnerów. [Dowiedz się więcej, jak przyłączyć się do społeczności EPALE].

EPALE stosuje rzetelną politykę redakcyjną, która także skupia się na społeczności uczenia się dorosłych. Chcemy, aby wszyscy nasi użytkownicy czuli się dobrze w witrynie i mieli zaufanie do prezentowanych na platformie informacji. Tutaj dostępny jest pełny tekst oświadczenia w sprawie polityki redakcyjnej (PDF, 314 KB).

Platforma EPALE jest na co dzień zarządzana przez Centralne Biuro z pomocą 36 Krajowych Biur w całej Europie. Dążymy do zaangażowania użytkowników we wszystkie etapy budowania platformy EPALE, aby spełniała wasze oczekiwania i oferowała to, czego potrzebujecie, by pozostawać na bieżąco z rozwojem wydarzeń w dziedzinie uczenia się dorosłych w Europie.

Dołącz do nas, by stać się częścią największej w Europie społeczności uczenia się dorosłych!

Platforma EPALE finansowana jest z budżetu programu Erasmus+ za pośrednictwem Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego. Z DG EAC można skontaktować się pod adresem eac-epale@ec.europa.eu bądź pocztowo:

European Commission
DG Education and Culture
Unit B2 - Schools and educators; multilingualism
J-70, 04/197
B-1049 Bruksela/Belgia

Informujemy, że: wiadomości, opinie i materiały publikowane w witrynie EPALE nie są zatwierdzane przez Komisję Europejską.