chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 
Mamy ponad
54285
członków

Strona główna

Najnowsze treści

W czwartek 13 czerwca uczestniczyliśmy w międzynarodowej konferencji „Citizenship Education in Austria and Europe” zorganizowanej przez austriackie biuro EPALE. Prelegenci z kilkunastu krajów europejskich przedstawili efekty projektów przeprowadzonych w ramach programu Erasmus +, których celem było upowszechnianie edukacji obywatelskiej wśród osób dorosłych. Zastanawiasz się, jak można to robić? Przeczytaj naszą relację!

25 Czerwiec 2019
by Karolina Kwiatosz
(pl)

Jak promować działania edukacyjne dla seniorów? Czy warto dzielić ich na grupy wiekowe? Dlaczego mężczyźni rzadziej biorą udział w aktywnościach dla seniorów i jak to zmienić? O tych i innych aspektach edukacji seniorów dr Nina Woderska, Ambasadorka EPALE rozmawia z dr Anną Pluskotą, prezes Toruńskiego Uniwersytetu III Wieku oraz dr Martą Lewandowicz-Umyszkiewicz, prezes Fundacji Dietoterapii i Promocji Zdrowia „Kierunek Zdrowie”.

25 Czerwiec 2019
by Iwona Buks
(pl)

Dobrze określone cele są bardzo przydatne w życiu. Bez względu na to, jakiej sfery dotyczą. Pozwalają nie tylko dobrać adekwatne działania, ale także ustalić priorytety. Dotyczy to również celów edukacyjnych i zawodowych.

25 Czerwiec 2019
by Małgorzata Rosalska
(pl)
1 Komentarze

Zaczęły się wakacje. Dla uczniów czas, kiedy można odpocząć od nawału lekcji, prac domowych i zajęć dodatkowych. Czas, kiedy można przewietrzyć i odświeżyć umysł, tak, żeby we wrześniu z powrotem zasiąść w ławie szkolnej ze zdwojoną energią do nauki… oraz z dużymi lukami w wiedzy i umiejętnościach nabytych w poprzednim roku szkolnym.

24 Czerwiec 2019
by Paweł Nowak
(pl)
Erasmus+ Wyniki projektów

Główne wątki dyskusji

User Default Image
28 Maj 2019
by:Zintis Buls
(lv)
7 Komentarze
Obrazek użytkownika Monika Schmeichel-Zarzeczna
10 Czerwiec 2019
by:Monika Schmeich...
(pl)
6 Komentarze
Obrazek użytkownika Renata Jankevičienė
08 Czerwiec 2019
by:Renata Jankevičienė
(lt)
5 Komentarze