chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

ePlatforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Strona główna

Najnowsze treści

Ostatnie lata przyniosły upowszechnienie się ewaluacji w Polsce w sektorze edukacji i administracji publicznej, w szczególności w obszarach, gdzie realizowane są projekty dofinansowywane z funduszy Unii Europejskiej. Obecnie wiele projektów wdrażanych jest również w Ukrainie. Jednocześnie wprowadzane są mechanizmy decentralizacyjne w ukraińskich samorządach.

W tym roku wśród nagrodzonych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w kategorii Edukacja dorosłych znalazła się Anna Kwiatkowska, Ambasadorka EPALE, oraz Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Dotkniętych Autyzmem „Szklany Mur” z Piekar Śląskich.
Jak poprowadzić szkolenie, aby uczestnicy otrzymali oczekiwaną wartość? Zaciekawienie i zaangażowanie uczestników szkolenia często bywa dużym wyzwaniem, a wykorzystanie odpowiednich narzędzi szkoleniowych wspomagających pracę zespołową często wymaga od trenera poszukiwania nieszablonowych rozwiązań. Może warto postawić na gry szkoleniowe? Jakie dają efekty, dlaczego warto właśnie po nie sięgnąć?
13 Grudzień 2017
by Edyta Długoń
(en)
1 Komentarze

Literatura poradnikowa pełna jest opowieści o geniuszach biznesu, prowadzących swoje firmy przez trudny dzisiejszy świat od sukcesu do sukcesu. Opowieści o przedsięwzięciach, które zaczęły się w garażu, a skończyły miliardową kapitalizacją na giełdzie. Historii o menedżerach zarządzających korporacjami, genialnych CEO, którzy przejęli firmę w naprawdę złej sytuacji i kilku znakomitymi posunięciami doprowadzili ją na szczyt.

13 Grudzień 2017
by Rafał Żak
(pl)

W skrócie

30 lat programu Erasmus+

Główne wątki dyskusji

15 Listopad 2017
by:Zsolt Vincze
(en)
78 Komentarze
User Default Image
17 Listopad 2017
by:Ewa Maria Grzesiak
(pl)
12 Komentarze
User Default Image
16 Listopad 2017
by:Aldis Lazda
(lv)
6 Komentarze
User Default Image
25 Listopad 2017
by:Monika Mużyło
(pl)
5 Komentarze