chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

 
 

Evenementen

Seminārs “Neformālās izglītības programmas pieaugušajiem: sagatavošana, īstenošana, kvalitāte”

Gepost door Aldis Lazda 1 maand 6 dagen geleden

vrijdag 22 maart 2019
Saldus
,

Saldū tiek organizēts seminārs, lai palīdzētu izglītības iestādēm sagatavot neformālās izglītības programmu piedāvājumu VIAA administrētā projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 4.-jam uzsaukumam.

Šajā uzsaukumā pirmo reizi ir iekļautas mūžizglītības kompetenču programmas. Piedāvājumu var iesniegt arī vispārizglītojošās skolas, tādējādi paplašinot savu darbību ar pieaugušo izglītības jomu un nodrošinot vietējiem iedzīvotājiem mācības dzīves vietas tuvumā. Mūžizglītības kompetenču programmām ir izveidoti apraksti ar noteiktu struktūru un saturu, kas iepriekš nav bijis.

Seminārā ir aicināta uzstāties IZM vecākā eksperte Lauru Ivetu Strodi, kura ir vadījusi aprakstu izstrādi, piedalās programmu vērtēšanā un strādā ar neformālās izglītības kvalitātes jautājumiem.

Seminārā aicināti piedalīties vispārizglītojošo skolu vadītāji, profesionālās izglītības iestāžu un augstskolu pārstāvji, pašvaldību pieaugušo izglītotāji un NVO interesenti.

Primaire taal:
Deelnamekosten: 
Nee
Registratietermijn: 
20/03/2019
Online evenement: 
Nee
Georganiseerd door: 
Saldus Izglītības pārvalde
Type organisator: 
Ander evenement
Doelgroep: 
Netwerken & organisaties voor volwassenenonderwijs
Projecten & partnerschappen
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn