chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Pjattaforma Elettronika għat-Tagħlim għall-Adulti fl-Ewropa

 
 

Kalendarju

Seminārs "Eksports uz Vāciju un tirdzniecības pārstāvja meklēšana"

Mibgħuta minn Ieva Sproge 1 xahar 57 min ilu

L-Erbgħa 15 Mejju 2019
Rīga
,

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera aicina apmeklēt semināru par eksporta darījumiem ar Vāciju un tirdzniecības pārstāvja izvēli. Semināru vadīs eksperti ar pieredzi un likumdošanas zināšanām par abām valstīm.

Seminārs paredzēts uzņēmējiem un uzņēmumiem, kas ieinteresēti savus produktus vai pakalpojumus pārdot Vācijas tirgū, vienlaikus tas sniegs palīdzīgu roku arī tiem esošajiem vai topošajiem eksportētājiem, kuriem pietrūkst laika sadarbības partnera meklēšanai vai nav vāciski runājošu pārdošanas speciālistu. Seminārā gūtās zināšanas būs nepieciešamas arī dažādu starptautisku institūciju pārstāvjiem, kuri darbojas kā konsultanti un multiplikatori.

AHK rīkotais seminārs sniegs zināšanas, kā veiksmīgi veidot sarunas ar potenciālajiem vai esošajiem vācu partneriem, kādi tiesiskie un kultūrspecifiskie aspekti jāņem vērā saskarsmē ar vācu darījumu partneriem, kā prezentēt sevi un savu uzņēmumu, sākot ar personīgo izskatu prezentācijas laikā un beidzot ar pareizu dokumentu/prezentācijas sagatavošanu un noformēšanu, tiks izskaidroti veidi, kā atrast tālākpārdevēju, viņa loma pārdošanas procesā. Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar praktiskiem piemēriem un datiem par uzņēmumiem no Baltijas valstīm, kas darbojas Vācijā, kā piem., SIA Sit-Right Latvija (lektore Ieva Jonsone) un advokātu birojs bnt attorneys in CEE (lektors Henings Jensens).

Lingwa primarja:
Ħlas mitlub għall-attendenza: 
Iva
Data ta' għeluq għar-reġistrazzjoni: 
12/05/2019
Avveniment online: 
Le
Organizzat minn: 
Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera (AHK)
It-tip ta' organizzatur: 
Avveniment ieħor
Dettalji ta' kuntatt: 
Dr. Ieva Sproģe, tālr. +371 66119817
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn