chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Resurss

EPALE glosārija tulkojums latviski

Valoda: LV

Publicēja Jānis Kutraitis

/epale/lv/file/epaleglossarylv2016jpgepale_glossary_lv2016.jpg

EPALE glosārija tulkojums latviski

EPALE platformas terminu skaidrojošā vārdnīca (glosārijs) piedāvā 100 biežāk lietotos terminus pieaugušo izglītības jomā.

Termini EPALE platformas latviskajā sadaļā ir publicēti latviešu valodā (atrodami šeit), bet nozīmes skaidrojums – angliski.

Pievienotajā dokumentā atrodams EPALE terminu vārdnīcas katra termina skaidrojuma tulkojums latviski. Ja Jums padomā labāks variants, to varat pievienot tieši glosārijā, uzklikšķinot uz termina, kura skaidrojumu vēlaties uzlabot.

Resursa autors(-i): 
Nacionālie koordinatori Eiropas programmas īstenošanai pieaugušo izglītības jomā
Publicēšanas datums:
Otrdiena, 10 Janvāris, 2017
Dokumenta valoda
Resursa veids: 
Iespējas un resursi
Valsts:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Tiek rādīts 1. - 2. no 2
  • Lietotāja Madara Lārmane attēls
    Ļoti noderīgi pieaugušo izglītības jomas terminu skaidrojumi. Tā kā šobrīd studēju, tad ļoti viegli un ātri varu izmantot šos terminus dažādu darbu rakstīšanai studiju laikā. Uzklikšķinot uz konkrēto terminu, tā skaidrojums pieejams arī angļu valodā. Prieks, ka tika izveidots šāds terminu skaidrojums, kurā katrs termins ir paskaidrots vienkārši un saprotami. 
  • Lietotāja Laura Bautra attēls
    Ļoti noderīgs resurss, lai saprastu un izprastu dažādus terminus, kuri saistīti ar pieaugušo izglītību. Termini vienmēr ir pieejami angļu valodā, taču daudziem ir grūtības to iztulkot precīzi. Šajā resursā ir atrodams plašs terminu saraksts. Paldies, tas noteikti noderēs!