chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Pilsoniskā izglītība

Pievienojieties vairāk nekā 51 000 pieaugušo izglītības profesionāļu kopienai, lai vērtētu, komentētu un dotu savu ieguldījumu!

 

Cienījamie EPALE kolēģi,

 

No marta līdz maijam mūsu tematiskajā fokusā ir pilsoniskā izglītība un mēs pētām pilsoniskās izglītības svarīgumu atbildīgas sabiedrības veidošanā un iespējas mācīt pieaugušajiem kritiski izvērtēt tendences sabiedrībā.

Neaizmirstiet no marta līdz maijam regulāri ieskatīties EPALE, lai iepazītos ar jauniem materiāliem par pilsonisko izglītību!

No 25. līdz 28. februārim EPALE organizēja tiešsaistes pasākumu, kurā apkopoja labas prakses piemērus pieaugušo digitālās izglītības jomā. Mēs ieguvām dažādu pieredzi no plaša pieaugušo izglītības profesionāļu loka vairāk nekā 20 Eiropas valstīs. Pateicamies ikvienam par dalīšanos ar EPALE kopienu!

Iepazīstieties ar šo rakstu (LV) – tajā ir apkopotas tēmas, rīki, programmas, projekti un lasāmie materiāli, par kuriem pastāstīja pasākuma dalībnieki.

 

Emuāru raksti

Izglītības jomas aktīvists apkaro diskrimināciju ar ģimenes radītu NVO (EN)

EPALE tematiskais koordinators Markuss Palmens intervēja pieaugušo izglītības programmas absolventi Andreu Kutlikovu par pilsoniskās izglītības NVO “Kalab”, kuru viņa ir izveidojusi kopā ar savu ģimeni.

Kļūstot par aktīviem pilsoņiem: Kā mēs varam padarīt savus pieaugušo izglītības modeļus iekļaujošākus? (CS, DE, FR, HR, HU, PL)

Profesors Pirkko Pitkenens un Dr Amālija Sabiescu izklāstīja savu viedokli par EduMAP projektu un iespējām, kā pieaugušo izglītība var palīdzēt integrēt neaizsargātus pieaugušos. 

Tolerances un sapratnes veicināšana – unikālā pieaugušo izglītības loma (BG, CS, DE, ES, FR, HR, HU, LV, PL)

EPALE tematiskais koordinators Endrjū Makošans pētīja, kāda ir pieaugušo izglītības loma brīvības, plurālisma un nediskriminācijas vērtību veicināšanā.

 

Eiropas ziņas

 

Marts ir bijis darbīgs mēnesis Eiropas pieaugušo izglītības sektorā:

 

Pievienojieties!

Neaizmirstiet piereģistrēties EPALE, lai dalītos viedoklī par šiem ierakstiem. Pievienojieties un kļūstiet par vairāk nekā 51 000 pieaugušo izglītības profesionāļu kopienas biedru.