chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Sākums

Jaunākais saturs

Veselības pratība balstās uz veselību, kā norāda tās pieminēšana veselības pratību atbalstošu veselības aprūpes organizāciju konceptā. Jirgens M. Pelikans, kas sadarbībā ar citiem izveidoja šo konceptu, uzsvēra veselības pratības nozīmi, uzstājoties Karintijas augstskolā 2014. gadā.
11 Decembris 2017
by Aldis Lazda
(lv)
'Prasme' ir viens no visbiežāk lietotajiem terminiem izglītības, profesionālās apmācības, cilvēkresursu un darba jomā. Tomēr šis ir viens no tiem terminiem, ko ikviens uztver no sava skatu punkta, līdz ar to padarot tā skaidrošanu ļoti sarežģītu. Mēs esam pastrādājuši pie šī jēdziena un šeit ieteiksim, kā identificēt tā galvenās iezīmes.
11 Decembris 2017
by Aldis Lazda
(lv)
1 Komentāri
7. decembrī Dagdas novada tautas bibliotēkā un Dagdas bērnu bibliotēkā notika seminārs Dagdas novada bibliotekāriem, Tautas namu vadītājiem un jauniešu centru vadītājiem.
Lai diskutētu par mūžizglītības attīstības tendencēm un tās nākotni, Saeimā piektdien, 8.decembrī, notika konference “Mūžizglītība – tilts no formālās izglītības uz indivīda, tautsaimniecības un valsts mērķu īstenošanu”.
  •  
  • Lapa 1
  • "

Īsumā

„Erasmus+” 30 gadu garumā

Populārākās diskusijas

15 Novembris 2017
by:Zsolt Vincze
(en)
78 Komentāri
User Default Image
17 Novembris 2017
by:Ewa Maria Grzesiak
(pl)
12 Komentāri
User Default Image
16 Novembris 2017
by:Aldis Lazda
(lv)
5 Komentāri
User Default Image
25 Novembris 2017
by:Monika Mużyło
(pl)
5 Komentāri