chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Sākums

Jaunākais saturs

Anglijas un Velsas Nacionālā izglītības un darba institūta Angļu valodas, matemātikas un angļu valodas kā otrās valodas nodaļas vadītājs Alekss Stīvensons uzstājās ar runu par nepietiekamu pamatprasmju līmeni kā šķērsli, lai sekmīgi mācītos darbavietā.
21 Septembris 2017
by Daina Jankalne
(lv)
"Rakstpratība Eiropā: fakti un dati" ir Eiropas Rakstpratības politikas sadarbības tīkla (ELINET) sagatavots materiāls, kas sniedz ieskatu statistikas datos par rakstpratības ekonomiskajiem efektiem un statistiku dažādās ES iedzīvotāju grupās.
Rakstā konspektīvi raksturoti atšķirīgi mācīšanās stili un vēlreiz nosauktas pamata kompetences, kuras ir obligāti jāapgūst ikvienam pieaugušajam.
Finanšu pratības partnerorganizāciju darba grupa (Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadībā) izstrādājusi Kompetenču standartu, balstoties pasaules attīstīto valstu pieejā sabiedrības finanšu pratības pilnveides jautājumiem – OECD INFE finanšu pratības kompetenču ietvarā, kas savukārt izveidots 2016. gadā.
Katru gadu no Latvijas arodskolām bez atestāta pazūd ap 5000 audzēkņu, lielākoties jauni vīrieši. Latvijas izžūstošajam darba tirgum tas ir milzīgs skaitlis. Kāpēc tā notiek un kur viņi paliek?
14 Septembris 2017
by Anonymous (nav pārbaudīts)
(en)
  •  
  • Lapa 1
  • "

Īsumā

„Erasmus+” 30 gadu garumā

Populārākās diskusijas

11 Septembris 2017
by:Christian BERNHARD
(de)
14 Komentāri
02 Septembris 2017
by:NSS EPALE Nederland
(en)
3 Komentāri
30 Augusts 2017
by:Riina Kütt
(et)
2 Komentāri
User Default Image
06 Septembris 2017
by:Inga Specht
(de)
2 Komentāri
31 Augusts 2017
by:Rumen HALACHEV
(en)
2 Komentāri