chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Sākums

Jaunākais saturs

Vietne SecondChanceEducation.eu ir veltīta otrās iespējas izglītības kvalitātes uzlabošanai, un īpaša uzmanība tajā tiek pievērsta Eiropas tiešsaistes zināšanu un kvalitātes centra veidošanai.
Eiropas Komisija ir atvērusi Erasmus+ projektu rezultātu platformu, kur ikviens var iepazīties ar visaptverošu pārskatu par projektiem, kas finansēti Erasmus+ un pirms tās īstenotajās programmās.
Latvijas Izglītības kvalitātes valsts dienests šī gada pavasarī uzsācis apjomīgu projektu, lai sešu gadu laikā mazinātu to bērnu un jauniešu skaitu, kas pamet mācības un nepabeidz skolu. Projektā, kas tiek īstenots ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu, paredzēts iesaistīt 80 % pašvaldību, aptverot 614 izglītības iestādes.
19 Jūlijs 2017
by Daina Jankalne
(lv)

ES “Izglītības un mācību pārskats” ir ikgadēja EK publikācija, kura atspoguļo izglītības jomas attīstību ES. Publikācija sniegta detalizēta informācija gan par ES kopējo, gan tās dalībvalstu progresu stratēģiskās sistēmas “Izglītības un mācības 2020” mērķu sasniegšanā. Publikācijas sagatavošanā izmantoti Eurostat dati, OECD pētījumi un ES Eurydice tīkla ietvaros apkopotā informācija. 

  •  
  • Lapa 1
  • "

Īsumā

„Erasmus+” 30 gadu garumā

Populārākās diskusijas

25 Jūlijs 2017
by:EPALE Moderator
(en)
7 Komentāri
24 Jūlijs 2017
by:David Mallows
(en)
4 Komentāri
User Default Image
20 Jūlijs 2017
by:Iwona Nowińska
(pl)
3 Komentāri