chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Sniedziet savu ieguldījumu

Sākot ar skolotājiem un beidzot ar politikas veidotājiem — kaut ko sev noderīgu EPALE vietnē atradīs ikviens, kas strādā pieaugušo izglītības jomā. Uzziniet, ko iegūsiet, pievienojoties kopienai, kā arī to, kā iesaistīties:

Kā iesaistīties diskusijās?

EPALE jums sniedz vienreizēju iespēju paust savu viedokli un apmainīties ar idejām par dažādiem tematiem ar citiem pieaugušo izglītības speciālistiem. Diskusijās var iesaistīties ikviens, vienkārši piesakoties savā kontā. Populārākās diskusijas varat atrast sākuma lapas labajā pusē.
Lai uzsāktu savu diskusiju, noklikšķiniet uz galvenajā izvēlnē esošās sadaļas “Tēmas” un izvēlieties savam tematam visatbilstošāko tēmu (piemēram, E-mācības). Pēc tam labajā pusē noklikšķiniet uz “Veidot saturu” un pēc tam uz “Diskusija”.

Atrodiet partnerus pieaugušo izglītības projektiem un apspriediet idejas

Izmantojot EPALE partneru meklēšanas rīku, jūs varat meklēt partnerus savā jomā, atrast jaunus projektus vai sākt pats savus projektus. Ja meklējat privātu telpu, kurā apspriest idejas ar saviem projekta partneriem, varat izveidot sadarbības telpu. Sadarbības telpas ir privātas telpas, kur jūs kopā ar partneriem varat apspriest dažādus tematus, apmainīties ar failiem un dalīties ar jaunumiem un informāciju par pasākumiem.

Uzziniet vairāk par EPALE Partneru meklēšanas rīku

Pievienojieties pieaugušo izglītības prakses kopienai

Pieaugušo izglītība ir visai plaša nozare. Ja jūs interesē specifiski temati, piemēram, mūžizglītība ieslodzījumā vai mācīšanās ģimenē, iesakām pievienoties prakses kopienai. Prakses kopienas ir EPALE lietotāju izveidotas atvērtas telpas, kurās līdzīgi domājošas personas var apvienoties un apspriest konkrētus tematus, apmainīties ar failiem un kopīgot idejas un informāciju. Aicinām iepazīties ar pilnu EPALE prakses kopienu sarakstu. Ja nevarat atrast meklēto, izveidojiet pats savu prakses kopienu!

Publikāciju komentēšana

EPALE jūs varat iesaistīties tiešā dialogā ar tikko lasītā emuāra ieraksta vai ziņu raksta autoru. Vai piekrītat viņa viedoklim? Vai varbūt jūsu viedoklis atšķiras? Ierakstiet komentāru, lai autors varētu uzzināt jūsu domas.