chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Ziņu sadaļa

Pieaugušo neformālās izglītības kursi Rīgas iedzīvotājiem 2019. gada maijam un jūnijam

29/04/2019
Valoda: LV

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs organizē pieaugušo neformālās izglītības kursus un piedāvā Rīgas iedzīvotājiem piedalīties dažādās kursu nodarbībās maijā un jūnijā.

Maija un jūnija neformālās izglītības kursu plāns (.pdf).

Pieaugušo neformālās izglītības kursus var izvēlēties un pieteikties pēc norises vietām:

 • Āgenskalns,
 • Centrs,
 • Imanta,
 • Ķengarags,
 • Purvciems.

 

Vairāk: Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Tiek rādīts 1. - 8. no 8
 • Lietotāja Amanda Laugale attēls
  Es piekrītu iepriekšminētajiem komentāriem. Šī ir lieliska iespēja sevis pilnveidošanai, tikai žēl, ka tik nedaudzi ir informēti par šādu iespēju...
 • Lietotāja Linda Kapakle attēls
  Piedāvāto kursu piedāvājums ir tik tiešām plašs un daudzveidīgs; tā ir vienreizēja iespēja Rīgas iedzīvotājiem pilnveidot sevi un apgūt ikdienā noderīgas prasmes. Prieks, ka tiek rīkoti šādi kursi!
 • Lietotāja Māra Podkalne attēls
  Šī ir lieliska iespēja papildināt savas zināšanas, uzlabot prasmes kādā jomā. Vienīgi rūpīgi jāseko līdzi informācijai, jo mana pieredze liecina, ka ir kursi, kuru brīvās vietas ātri tiek aizņemtas.
 • Lietotāja Marina Lvova attēls
  Tā ir neticami brīnišķīga iespēja uzlabot savās iemaņas vai uzzināt kaut ko jaunu. Piedāvātie kursi ir neticami daudzveidīgi un interesanti. Tamlīdzīgus ļoti pietrukst gan jaunatnei gan ļaudīm kuri grib iemēģināt sevi jaunās nozarēs. Būs derīgāks un iedarbīgāk saņemt jaunas iemaņas no profesionāļiem, saņemt nepieciešamas zināšanas un pieredzi.
 • Lietotāja Sņežana Markova attēls
  Lieliska iespēja gūt praktiskus padomus un papildināt savas zināšanas, apgūt jaunas prasmes. Plašs mācību programmu skaits un dažādība. 
 • Lietotāja Anita Strazda attēls
  O, ļoti lietderīga informācija, man patīk mācīties un apgūt jaunas zināšanas dažādās jomās, tomēr dažiem no piedāvātajiem kuršiem, šķiet, maksa ir nesamērīgi augsta. Bet paldies par info - noderēja!
 • Lietotāja Inga Junolainena - Cālmane attēls
  Šis ir lielisks piedāvājums Rīgas iedzīvotājiem profesionāli pilnveidoties un radoši augt. Kursu piedāvājums ir plašs, atliek tik izvēlēties! Tikai jāpadomā, kā šai informācijai labāk nonākt līdz interesentiem, jo daudzi cilvēki par šiem kursiem nemaz nezina. Protams, kas meklē tas atrod, bet reizēm mēs visi tik skrienam, skrienam un nekam vairs nav laika un spēka. Es savulaik šo piedāvājumu ieraudzīju uz skolas ārdurvīm, kas parādījās “acu priekšā” un ar prieku pieteicos uz - Zefīru pagatavošanas kursiem. Tas bija aizraujoši kopā ar praktisku darbošanos. Tas palīdzēja atslēgties no ikdienas darba stresa, gūt pozitīvas emocijas, ko vēl tagad atceros. Kā arī šī brīža kursa piedāvājums ir plašs, uzrunājošs un saistošs. 
 • Lietotāja Jekaterina Timosenko attēls
  Jau katru gadu pēc kartas es sekoju iespējai apmeklēt neformālus kursus un veikt izglītības programmas priekš pieaugušiem. Lieliska iespēja, kas parādījās Rīgā, par pieņemamu apmaksu iemācīt vai uzlabot valodu prasmes,vai pilnveidot prasmes, zināšanas un kompetences gan saistībā ar darbu, gan sabiedriskajiem un personīgajiem mērķiem. Katrs Rīgas iedzīvotājs var atrast sev patīkamu kursu ērtā vietā. Kursi notiek 5 dažādos Rīgas rajonos. Informāciju, kā arī nodarbības plānu var atrast ne tikai organizācijas tīmekļa vietnē, bet arī portālā www.riga.lv Pati apmeklēju vairākus kursus ar interesi, sakot ar lekcijām par dzīves problēmām un beidzot ar krāsu konsultācijām.