chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Emuārs

  •  
  • Lapa 1
  • "

No 2017. gada oktobra līdz 2019. gada 31. augustam norisinās Erasmus+ projekts, kura ietvaros sadarbojas četras partnervalstis – Latvija, Turcija, Kipra un Portugāle, lai realizētu ideju par mācību materiāla izveidi senioriem, kurā pieejama informācija par datorprasmju pamatzināšanām, tādējādi mazinot digitālo prasmju plaisu dažāda vecuma iedzīvotāju vidū, kā arī veicinot sociālo iekļaušanu.

17 Jūnijs 2019
by Iveta Cīrule
(en)

Kopš jūnija sākuma Gulbenē darbojas četri aktīvi seniori no Portugāles un Anglijas. Šajā laikā ir atrasta kopīga valoda ar dažādu paaudžu vietējiem brīvprātīgajiem un organizāciju pārstāvjiem, kā arī paveikti nozīmīgi darbi sabiedrības labā.

17 Jūnijs 2019
by Gunta Kalmane
(lv)

Pirmdien, 27.maijā, atklāta ceturtā pieteikšanās kārta Eiropas Savienības fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra. Strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties no gandrīz 800 izglītības programmām.

Pieteikšanās mācībām notiek līdz 28. jūnijam, un to var izdarīt tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv.
Mācību izmaksas 90% apmērā sedz ES fondi un valsts.

27 Maijs 2019
by Aldis Lazda
(lv)
9 Komentāri

No 2018.gada novembra līdz 2019. gada aprīlim reizi mēnesī, sestdienās, jebkāda vecuma un nodarbošanās interesenti Valmieras integrētajā bibliotēkā tika aicināti apmeklēt Valmieras pilsētas pašvaldības un Valmieras bibliotēkas piedāvātu bezmaksas mūžizglītības kursu “Līdzsvarota dzīve: vide, cilvēks, sabiedrība”, kura mērķis ir iedvesmot un iedrošināt pārmaiņām dzīvesveidā, lai ikdienu padarītu līdzsvarotāku, dzīvojot saskaņā ar savām, sabiedrības, dabas un vides vajadzībām

23 Maijs 2019
by Anita Apine
(lv)
7 Komentāri
  •  
  • Lapa 1
  • "