chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Ziņu sadaļa

Cēsīs notiks konference par cilvēka identitāti digitālajā laikmetā un mūžizglītību “Es. Identitāte. Dati”

11/03/2019
Valoda: LV

2019. gada 21.martā, koncertzālē “Cēsis” notiks konference “Es. Identitāte. Dati”, kuras fokusā būs cilvēks un viņa potenciāla atvēršana datu un digitalizācijas laikmetā. Konferencē aicināti piedalīties gan cēsinieki, gan interesenti no visas Latvijas, lai gūtu iedvesmu un jaunas idejas savai personīgajai, karjeras un biznesa izaugsmei.

Konferencē kopīgi tiks meklētas atbildes uz to, kas un kā ļauj cilvēkam “atlaist bremzes” un būt radošam un inovatīvam mūža garumā; kā mācīties visa mūža garumā; kas ir digitālā identitāte, kāpēc tā ir svarīga un ko dod; vai Cēsis (un ikviena cita Latvijas pilsēta) var kļūt par jauno Silīcija ieleju un citiem laikmetam svarīgiem jautājumiem.

Savos iedvesmas stāstos un pieredzē dalīsies Juris Žagars, aktieris un uzņēmējs, kurš paguvis savas dzīves laikā veiksmīgi darboties piecās profesijās, Dana Narvaiša, Cēsu jaunās sākumskolas dibinātāja un viena no talantīgākajām Latvijas pedagoģēm, Dainis Krieviņš, ārsts angioķirurgs, Jānis Jansons, WeBuildParks dibinātājs, Gvido Bajārs, Velosock dibinātājs, Dace Melbārde, kultūras ministre, Juris Pūce, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs un citi uzņēmēji, eksperti, pētnieki.

Katra no trim konferences daļām fokusēsies uz vienu no cilvēka dzīves vissvarīgākajiem elementiem. Pirmā daļa “Cilvēks” koncentrēsies uz cilvēka identitāti, tās formu, robežām un transformāciju digitālajā laikmetā. Otrā daļa “Izglītība” pievērsīsies personīgajai izaugsmei mūža garumā. Trešā daļa “Bizness” aplūkos datu laikmeta nestās pārmaiņas un arī iespējas uzņēmējiem, klientu vēlmju transformāciju un citus ar uzņēmējdarbību saistītus jautājumus.

Konference ir bezmaksas, vairāk informācijas un iespēja reģistrēties konferencei – mājaslapā www.identitate.lv.

Konference ir pirmais kustības “Valsts #196” ietvaros notiekošais pasākums. Kustības mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju digitālās identitātes nostiprināšanu un attīstīšanu datu tehnoloģiju laikmetā. Gada laikā taps rīku, prasmju un iespēju kopums jeb “digitālā mugursoma”, kas būs pieejama ikvienam interesentam. Pasaulē šobrīd ir 195 valstis, “Valsts #196” simbolizē pasauli bez robežām savu zināšanu attīstīšanai un iespēju realizēšanai.” “Valsts #196” iniciators ir IT uzņēmums SQUALIO, tajā jau apvienojušies desmit partneri – Ekonomikas ministrija, Cēsu novada pašvaldība, Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas IT klasteris, Latvijas IKT asociācija, IT uzņēmumi Microsoft Latvia, Draugiem Group, Cēsu koprades Skola6.

Vairāk informācijas:
Maija Dulle-Sūniņa
Komunikācijas konsultante
T. 28825258

 

Vairāk: pasakumi.cesis.lv.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Tiek rādīts 1. - 1. no 1
  • Lietotāja Dzintra Mihailova attēls
    Pozitīvi vērtēju šādas konferences, kurās eksperti dalās ar saviem stāstiem, un spēj iedvesmot citus. Varbūt, šie stāsti palīdz spert soli uz priekšu sevis izglītošanā un attīstībā. Ir svarīgi dzirdēt iedvesmu stāstus no uzņēmējiem, ārstiem, ministriem, ekspertiem un  pētniekiem, kas ir daudz sasnieguši savā sfērā. Un turpina nepārtraukti attīstīties. Pasaule mainās, un mums pašiem ir jādzīvo līdzi laikam.