chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Par

EPALE ir atvērtas dalības daudzvalodu kopiena, kas paredzēta skolotājiem, apmācību vadītājiem, pētniekiem, pasniedzējiem, politikas veidotājiem un ikvienai citai personai, kas strādā pieaugušo izglītības jomā visā Eiropā.

EPALE ir Eiropas Komisijas Izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras ģenerāldirektorāta iniciatīva. Tā ir izveidota, lai sniegtu iespēju kopīgot saturu, kas saistīts ar pieaugušo izglītību, tostarp ziņas, emuāra ierakstus, resursus un pasākumus.

EPALE pēc savas būtības ir kopiena. Kopienas dalībnieki var sazināties ar kolēģiem, kuri strādā pieaugušo izglītības jomā visā Eiropā, izmantojot tādas vietnes sniegtās iespējas kā forumi, prakses kopienas un komentēšana. Sadaļā “Tēmas” varat atrast rakstus un resursus par konkrētiem tematiem. Varat arī meklēt projektus un veidot kontaktus ar citiem speciālistiem, izmantojot partneru meklēšanas rīku. [Uzziniet vairāk par to, kā iesaistīties EPALE kopienā].

EPALE ir stingra redakcijas politika, kas ir vērsta uz pieaugušo izglītības kopienu. Mēs vēlamies, lai visi vietnes lietotāji justos tajā gaidīti un varētu uzticēties platformā ievietotajai informācijai. Izlasiet pilno redakcijas politikas tekstu (PDF, 304 KB).

EPALE vietni ikdienā pārvalda Centrālais atbalsta dienests ar visā Eiropā esošo 36 nacionālo atbalsta dienestu palīdzību. Mēs vēlamies iesaistīt jūs EPALE izstrādē, lai šī platforma apmierinātu jūsu vēlmes un sniegtu jums vajadzīgo informāciju par jaunumiem Eiropas pieaugušo izglītības jomā.

Pievienojieties jau tūlīt, lai kļūtu par Eiropas lielākās pieaugušo izglītības kopienas daļu!

EPALE finansē no Erasmus+ programmas līdzekļiem ar Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūras starpniecību. Ar Izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras ģenerāldirektorātu varat sazināties, sūtot e-pastu uz adresi eac-epale@ec.europa.eu, vai arī pa pastu:

European Commission
DG Education and Culture
Unit B2 - Schools and educators; multilingualism
J-70, 04/197
B-1049 Brussels/Belgium

Lūdzam ņemt vērā: Eiropas Komisija nav apstiprinājusi EPALE vietnē publicētās ziņas, viedokļus un resursus.