chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Sākums

Jaunākais saturs

Publicējam starppaudžu mācīšanās vadlīnijas, kas izstrādātas projekta “Trans eScouts - Atbalsts e-prasmju veicinātājiem starppaaudžu dialoga veidošanā” ietvaros
Joakims Barrio, Mame Darra Ndiaje un Bernats Oro no Lavernedas Sanmarti Pieaugušo skolas pastāstīja EPALE par skolas veiksmīgo pieeju mācību efektivitātes nodrošināšanā klasēs ar dažāda vecuma izglītojamajiem.
23 Oktobris 2017
by Ilze Seipule
(lv)
No 5. līdz 7.oktobrim Gulbenē norisinājās starptautiskā projekta “Senior Plus” fināla aktivitātes – rezultātu izplatīšanas pasākums „Pilni apcirkņi” un mācības izglītības darbiniekiem par pieaugušo izglītošanu.

 Šodien, 20.oktobrī koncertzālē "Lielais dzintars" Liepājā notiek pirmā sabiedrības vadītāju konference "Celtspēja", kurā piedalās valsts pārvaldes iestāžu, kapitālsabiedrību, organizāciju un pašvaldību iestāžu vadītāji.

Daudzpaaudžu māju mērķis ir atjaunot mijiedarbību un savstarpēju atbalstu starp jauniem un veciem, lai šīs abas paaudzes savā starpā sadarbotos sniegtu atbalstu un mācītos viena no otras.
19 Oktobris 2017
by Ilze Seipule
(lv)
3 Komentāri
  •  
  • Lapa 1
  • "

Īsumā

„Erasmus+” 30 gadu garumā

Populārākās diskusijas

16 Oktobris 2017
by:Zsolt Vincze
(en)
31 Komentāri
09 Oktobris 2017
by:Tiina Tambaum
(et)
10 Komentāri
25 Septembris 2017
by:Renata Wrona
(pl)
8 Komentāri
05 Oktobris 2017
by:Maximilian Göllner
(de)
8 Komentāri