chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

Epale

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Išteklius

Suaugusiųjų švietimo finansavimo situacija savivaldybėse gerėja

Kalba: LT

Paskelbė Rita Vargalytė

2014 m. liepos mėnesį priimtas Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio  mokymosi įstatymas ir poįstatyminiai aktai sudarė sąlygas kryptingai neformaliojo suaugusiųjų švietimo plėtrai savivaldybėse. Savivaldybės jau ima suprasti suaugusiųjų švietimo svarbą: neformaliojo suaugusiųjų švietimo organizavimas ir koordinavimas yra vykdomas nustačius prioritetines kryptis, kuriami veiksmų planai, kurių vykdymą koordinuoja paskirti koordinatoriai, diegiami nauji finansavimo modeliai suaugusiesiems.

Straipsnyje ,,Suaugusiųjų švietimo finansavimo situacija savivaldybėse gerėja“ analizuojami  diegiami neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymo  finansavimo modeliai, ir ar  finansavimas savivaldybėse yra  derinamas su dabartiniais asmens, visuomenės ir ūkio poreikiais.

Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 

Ištekliaus autorius (-iai): 
Rita Vargalytė
Paskelbimo data:
Ketvirtadienis, 27 Balandis, 2017
Dokumento kalba
Ištekliaus tipas: 
Kita
Šalis:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn