chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

Epale

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Pilietinis ugdymas

Tapkite „Epale“ bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 51 000 suaugusiųjų švietimo specialistų, nariu  – vertinkite, pateikite pastabas ir dalyvaukite!

 

Brangūs „Epale“ kolegos,

Kovo­–gegužės mėnesių tema skirta pilietiniam ugdymui. Mes nagrinėsime pilietinio ugdymo svarbą kuriant atsakingą visuomenę ir mokant suaugusiuosius, kaip kritiškiau vertinti visuomenėje vykstančius reiškinius.

Kovo–gegužės mėnesiais reguliariai apsilankykite „Epale“ svetainėje ir skaitykite naujienas apie pilietiškumo ugdymą.

Vasario 25–28 d. „Epale“ organizavo internetinį renginį, skirtą pristatyti skaitmeninio suaugusiųjų mokymo gerosios praktikos pavyzdžius. Šiame renginyje dalyvavo daugybė suaugusiųjų mokymo specialistų iš 20 Europos šalių. Mes dėkojame visiems, kurie pasidalijo savo vertinga patirtimi su „Epale“ bendruomene.

Šiame straipsnyje pateikiama temų santrauka, pristatomos renginyje aptartos priemonės, programos, projektai ir kita medžiaga.

 

Tinklaraščio straipsniai

Švietimo aktyvistė kovoja prieš diskriminaciją pasitelkdama šeimos valdomą nevyriausybinę organizaciją (anglų kalba)

„Epale“ temos koordinatorius Markus Palmén kalbasi su suaugusiųjų švietimo specialiste Andrea Kutlikova apie pilietinio švietimo nevyriausybinę organizaciją „Kalab“, kurią ji įkūrė kartu su savo šeimos nariais.

Tapkime aktyviais piliečiais: kaip galime padaryti suaugusiųjų švietimo modelius įtraukesnius (čekų, vokiečių, prancūzų, kroatų, vengrų, lenkų kalbomis)

Prof. Pirkko Pitkänen ir Dr. Amalia Sabiescu dalijasi savo mintimis apie projektą „EduMAP“ ir kaip suaugusiųjų švietimas gali padėti integruoti pažeidžiamus suaugusiuosius.

Tolerancijos ir supratimo skatinimas – ypatingas suaugusiųjų švietimo vaidmuo (bulgarų, čekų, vokiečių, ispanų, prancūzų, kroatų, vengrų, latvių, lenkų kalbomis)

„Epale“ temos koordinatorius Andrew McCoshan apžvelgia suaugusiųjų švietimo vaidmenį puoselėjant laisvės, pliuralizmo ir nediskriminavimo vertybes.

 

Naujienos iš Europos

 

Kovo mėnesio įvykiai Europos mokymosi sektoriuje:

 

Prisijunkite dabar!

Registruokitės „Epale“ platformoje, kad galėtumėte išsakyti savo nuomonę apie šiuos straipsnius. Tapkite „Epale“ bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 51 000 suaugusiųjų švietimo specialistų, nariu.