chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Pirmas

Naujausia informacija

Trečiojo amžiaus universitetas (TAU) - vienas ryškiausių neformaliojo suaugusiųjų švietimo  reiškinys Marijampolėje. Marijampolės kolegijos Socialinio darbo studijų programos ketvirto kurso studentės pasinaudojo kvietimu ir atvyko susipažinti su neformaliuoju suaugusiųjų švietimu ir TAU iš arčiau.

Marta Kostecka pakalbino Marzeną Zasińską-Igłą, „Rails Girls“ Ščecine (Lenkija) organizatorę, įmonių „Technopark Pomerania“ konsultantę ir IRT grupės koordinatorę Vakarų Pomeranijoje
24 Gegužė 2017
by Jurgita MELAIKIENE
(en)

Įsivaizduokite, kad vykstate į konferenciją, kurioje norite išklausyti įdomų pranešimą. Įeinate į patalpą. Joje visiška tyla. Visi žiūri į pranešėją. Jis kalba ne balsu, bet gestais ir veido mimika. Salėje tik kurtieji, kurie supranta pranešimo prasmę, o mintis reiškia akimis, emocijas ir jaudulį perteikia veido išraiška.

Tik jums, girdinčiam žmogui, šis pranešimas lieka mįslė. Nemokate gestų kalbos, nesuprantate, apie ką jis, nežinote, į ką reaguoja kiti. Galbūt kurtieji girdinčiųjų pasaulyje jaučiasi taip pat.

24 Gegužė 2017
by Jurgita MELAIKIENE
(en)

Trumpai tariant

30 years of Erasmus+

Pagrindinės diskusijos

18 Gegužė 2017
by:Zsolt Vincze
(en)
46 Komentarai
15 Gegužė 2017
by:David Mallows
(en)
4 Komentarai
02 Gegužė 2017
by:Brian Caul
(en)
4 Komentarai
08 Gegužė 2017
by:Dorota Szczepan...
(pl)
3 Komentarai
12 Gegužė 2017
by:NSS EPALE Nederland
(en)
3 Komentarai