chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Pirmas

Naujausia informacija

Jonavos rajono socialinių paslaugų centre vykdomas socialinis projektas „Žmogui reikia žmogaus", kurio tikslas dalintis ypatingai vertingomis dovanomis, t.y. laiku ir dėmesiu.

Kaip efektyviau mokytis savarankiškai? Kaip suformuoti pastovaus mokymosi įprotį? Mokant suaugusiuosius anglų kalbos kursuose ir individualiai, sutinku daug žmonių, kurie bando mokytis savarankiškai. Pastebiu įvairias kliūtis, su kuriomis jie susiduria. Vienos iš dažniausiai pasitaikančių, tai motyvacijos sumažėjimas ir mokymosi, kaip įpročio nebuvimas.

Kaip padėti  motyvacijos stokojantiems mokytis jauniems suaugusiesiems ir išlikti arba sugrįžti į mokyklą bei padidinti jų mokymosi bei profesijos  pasirinkimo galimybes?  Kaip viena iš alternatyvų – produktyvusis mokymas. Tai edukacinė naujovė Lietuvos švietimo sistemoje. Ji neįsivaizduojama be praktinio mokymosi vadovų ir praktinio mokymosi vietų, t.y.

Manoma, kad darbu grindžiamas mokymasis geriausiai atitinka šiuolaikinės ekonomikos poreikius, nes leidžia gana greitai ir efektyviai parengti specialistus, optimaliai panaudoti verslo investicijas ir išteklius. Darbu grindžiamo mokymosi įvairovė yra gana didelė. Šiais laikais yra daug įvairių sprendimų; pavyzdžiui tai, kad, kai kuriose specializuotose mokymo įstaigose yra sukuriamos realaus darbo proceso sąlygos, kurios yra esminis dalykas tokiam mokymuisi.

,,Pameistrystė – tiesiausias kelias į sėkmę!“ Šis sakinys nenuilstamai bėga atvėrus internetinę svetainę www.pameistryste.lt. Pameistrystės mokymo forma pamažu randasi ir Lietuvoje. Toks mokymas labai parankus jau dirbantiems žmonėms, kurie nori įgyti konkrečiai darbo vietai reikalingą kvalifikaciją, taip pat ji gali padėti spręsti jaunimo nedarbo problemas, nes mokymasis darbo vietoje yra puikus būdas padedantis įžengti į darbo rinką.

Trumpai tariant

30 „Erasmus+“ metų

Pagrindinės diskusijos

25 Liepa 2017
by:EPALE Moderator
(en)
7 Komentarai
24 Liepa 2017
by:David Mallows
(en)
4 Komentarai
User Default Image
20 Liepa 2017
by:Iwona Nowińska
(pl)
3 Komentarai
30 Birželis 2017
by:Daria Sowińska-...
(pl)
3 Komentarai