chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Pirmas

Naujausia informacija

Programa „Erasmus+“ (2014-2020) yra Europos Sąjungos švietimo, profesinio mokymo, jaunimo ir sporto finansavimo programa, kuri apima visas ankstesnes šiose srityse įgyvendintas Europos Sąjungos programas. Programa siekia suteikti galimybes jauniems žmonėms studijuoti, mokytis, įgyti darbo patirties arba imtis savanoriškos veiklos užsienyje ir tokiu būdu spręsti jaunimo nedarbo bei įgūdžių spragų problemas. Taip pat programa siekia padidinti Europos švietimo, mokymo, jaunimo įstaigų ir sistemų kokybę bei aktualumą per jų bendradarbiavimą inovacijų ir keitimosi gerąja patirtimi tikslais.

Manifestas yra 2017 m. sausio mėn. dviejų dienų susibūrimo, vykusio vadovaujant Maltos ES pirmininkavimui, rezultatas. Skaitmeninio švietimo konferencijos pranešėjais buvo pasaulio politikos formuotojai, švietimo specialistai ir organizacijų aktyvistai, įskaitant „MIT Media Lab", "Creative Commons", UNESCO, atviros visuomenės fondus, Europos Komisijos Jungtinį tyrimų centrą, „Learning Machine“ ir „Commonwealth of Learning“.

Belgijos „Epale“ paramos tarnyba, bendradarbiaudama su Europos Komisija ir Europos suaugusiųjų švietimo asociacija (EAEA), 2017 m. rugsėjo 19 d. (antradienį) kviečia Jus į renginį „Ką daro Europos Komisija, siekdama tobulinti suaugusiųjų mokymąsi?“
Europos Komisija pristatė naują priemonę, padėsiančią trečiųjų šalių piliečiams patekti į darbo rinką. Šis įrankis leis trečiųjų šalių piliečiams pateikti savo įgūdžius, kvalifikaciją ir patirtį taip, kad gerai suprastų darbdaviai, švietimo ir mokymo teikėjai bei organizacijos, dirbančios su migrantais visoje ES.

Trumpai tariant

30 „Erasmus+“ metų

Pagrindinės diskusijos

25 Liepa 2017
by:EPALE Moderator
(en)
7 Komentarai
User Default Image
20 Liepa 2017
by:Iwona Nowińska
(pl)
4 Komentarai
24 Liepa 2017
by:David Mallows
(en)
4 Komentarai