chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Pirmas

Naujausia informacija

Nacionalinė „Epale“ komanda sulaukė suaugusiųjų švietėjų prašymų išversti Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi įstatymą, kad galėtumėte lengviau ir paprasčiau užsienio kolegoms bei partneriams pristatyti suaugusiųjų švietimo situaciją Lietuvoje, įgyvendinti bendras veiklas ir pan.

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi įstatymas anglų kalba patalpintas čia: https://ec.europa.eu/epale/lt/node/46016

Kviečiame juo dalintis su Lietuvos ir užsienio kolegomis.

„Gera pasidalinti draugyste - kaip duona, kaip oru, kaip vandens lašu...“ –  su šypsena veide samprotauja Marijampolės TAU direktorė Ona Sakalauskienė. Klausiu direktorės: „Ko, Jūsų nuomone, šiandienos senjorui reikia, kad jis būtų laimingas?“ „Reikia, atrodo, labai nedaug, kad žmogus būtų laimingas: duonos riekės, šiltos šypsenos, gero žodžio, sveikatos, o svarbiausia - bendravimo, kuris praskaidrina senjorų kasdienybę. O kada mes esame stiprūs?

Programos turinys

Kelmės r. savivaldybės suaugusiųjų mokymo centras dalinasi savo patirtimi - dalyvavo  programoje, skirtoje rajoninių dalykinių metodinių būrelių pirmininkams ir/ar jų pavaduotojaims, asmenims, dirbantyiems ar pageidaujantiems dirbti su suaugusiasiais. Programos tikslas – tobulinti ir ugdyti suaugusiųjų švietėjų  profesinei veiklai reikalingas kompetencijas ir įgūdžius.

Programa „Penki žingsniai link andragoginio meistriškumo“  ir buvo sudaryta iš 5  žingsnių ( 30 d. – 240 val.).

Konferencijoje „Mažosios Lietuvos istorinės žemės“, kurią lapkričio 22 d. Mokslų akademijoje surengė Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto (MČTAU) Turizmo fakultetas, pritarta žurnalistės prie Šv. Sosto Vatikane Laimos Pangonytės idėjai, minint Reformacijos 500 metų sukaktį, surasti evangelikų liuteronų pastoriaus, pirmosios lietuviškos knygos autoriaus Martyno Mažvydo kapą ir jo palaikus perlaidoti Lietuvoje. Senjorai pasiryžę visomis išgalėmis prisidėti prie šios iniciatyvos įgyvendinimo.

Trumpai tariant

30 „Erasmus+“ metų

Pagrindinės diskusijos

15 Lapkritis 2017
by:Zsolt Vincze
(en)
78 Komentarai
User Default Image
17 Lapkritis 2017
by:Ewa Maria Grzesiak
(pl)
12 Komentarai
User Default Image
16 Lapkritis 2017
by:Aldis Lazda
(lv)
6 Komentarai
User Default Image
25 Lapkritis 2017
by:Monika Mużyło
(pl)
5 Komentarai