chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

Epale

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Prisidėkite

Nuo mokytojų iki politikų – „Epale“ turi ką pasiūlyti visiems, dirbantiems suaugusiųjų mokymosi sektoriuje. Sužinokite, kodėl naudinga prisijungti prie bendruomenės ir kaip jūs galite įsitraukti į veiklą:

Kaip dalyvauti diskusijose

„Epale“ siūlo unikalią galimybę dalytis savo nuomonėmis ir keistis idėjomis įvairiomis temomis su kitais suaugusiųjų mokymosi srities specialistais. Diskusijos atviros visiems – tiesiog prisijunkite prie savo paskyros. Pagrindines diskusijas galite rasti pradžios tinklalapio dešinėje pusėje.
Norėdami pradėti savo diskusiją, spustelėkite mygtuką „Temos“ pagrindinėje meniu juostoje, tada pasirinkite temą, kuri yra labiausiai susijusi su jūsų sritimi (pvz., e. mokymasis). Tada spustelėkite dešinėje pusėje esantį mygtuką „Kurti turinį“ -> „Diskusija“.

Ieškokite suaugusiųjų švietimo projekto partnerių ir aptarkite idėjas

Naudodamiesi „Epale“ partnerių paieškos priemone, jūs galite ieškoti partnerių savo srityje, rasti naujų projektų arba pradėti savo. Jei ieškote privačios erdvės, kurioje galėtumėte aptarti idėjas su savo projekto partneriais, jūs galite sukurti bendradarbiavimo erdvę. Bendradarbiavimo erdvės – tai privačios erdvės, kur jūs ir jūsų partneriai gali bendrauti įvairiomis temomis, keistis dokumentais, dalytis naujienomis ir renginiais.

Sužinokite daugiau apie „Epale“ partnerių paiešką

Prisijunkite prie suaugusiųjų švietimo praktinės bendruomenės

Suaugusiųjų mokymasis yra platus sektorius. Jei turite konkrečių interesų, pavyzdžiui, mokymasis visą gyvenimą kalėjimuose arba mokymasis šeimoje, patariame prisijungti prie praktinės bendruomenės. Praktinės bendruomenės – tai atviros erdvės, kurias sukūrė „Epale“ naudotojai ir kuriose bendraminčiai gali susitikti aptarti konkrečias temas, keistis dokumentais ir dalytis idėjomis bei informacija. Peržiūrėkite visą „Epale“ praktinių bendruomenių sąrašą. Jei nerandate to, ko ieškote – susikurkite savo!

Publikacijų komentavimas

„Epale“ jūs galite tiesiogiai bendrauti su skaitomo tinklaraščio įrašo arba straipsnio autoriumi. Ar jūs jam pritariate? O gal turite kitą nuomonę? Tiesiog palikite komentarą, kad autorius žinotų, ką jūs galvojate.