chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

Epale

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Naujienų centro

Nauja erdvė nuomonei išsakyti, patirčiai skleisti LRT PLIUS kanale

25/03/2019
Kalba: LT

Lietuvos mokytojams, tarp jų ir suaugusiųjų mokytojams (andragogams) atsirado dar viena galimybė išsakyti savo nuomonę švietimo klausimais, aptarti susikaupusias problemas, pasidalinti patirtimi.

Neseniai startavo nauja, Ryčio Zemkausko laida „Mokytojų kambarys“. Laida „Mokytojų kambarys“ atskleis, koks svarbus yra mokytojų bendruomenės klimatas, mokytojo laisvė, prestižas, mokymasis, tarptautiniai projektai, taip pat – gebėjimas veikti socialiniuose tinkluose. Šią laidą patikėta vesti jauniems pedagogams – dailės mokytojai Ritai Urbonaitei bei istorijos ir geografijos mokytojui Simonui Jurkštaičiui. Pirmoji laida buvo transliuojama kovo 3 d., 16.00 val. per LRT PLIUS kanalą (laidos įrašą galite rasti čia https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013714312/mokytoju-kambarys).

 

Laidos kūrėjai kviečia šalies mokytojus ne tik žiūrėti šią laidą, bet ir kartu ją kurti. Su kokiomis problemomis susiduria mokytojai? Kaip tobulinti švietimo sistemą? Kokios temos turėtų būti paliestos laidoje? O, galbūt, mokyklose vyksta įdomios, originalios iniciatyvos, kuriomis norėtumėte pasidalinti ir pasidžiaugti?

Siūlyti savo idėjas, turinį laidai galite šiuo el. paštu brigita.linkeviciute@lrt.lt

„Epale“ komanda kviečia ir ragina suaugusiųjų mokytojus aktyviai prisidėti kuriant laidą. Pasinaudokime galimybe būti dar labiau girdimi ir matomi!

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn