chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

Epale

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Tinklaraštis

Jau kelintą mėnesį „Epale“ skelbiama pilietiškumo ugdymo tema paskatino pasidomėti, kas šia tema skelbiama ispanų kalba. Straipsnių ispanų kalba apie pilietiškumo ugdymą (isp. Educación cívica)  „Epale“ platformoje radau septyniolika. Įsigilinau į straipsnius. Paaiškėjo, kad ne visuose juose kalbama tiesiogiai apie pilietiškumo ugdymo iniciatyvas, kai kuriuose pilietiškumas minimas tik epizodiškai.

11 Gegužė 2019
by Simona Mačėnaitė
(lt)

Nuolat keliaudami, žvelgdami tolyn, sugebame augti ir susipažinti su įvairiais bendražygiais, kūrėjais, draugais, išgirsti vis naujų istorijų ir pasidalyti savomis. Žvelgdama pro Alytaus muzikos mokyklos langą į saulės apkabintus medžius, prisimenu kelionę, nuotykį, pažintis, kurias visada prisiminsiu. Vos susimąsčius apie projekto kūrybines, menines veiklas, veide atsiranda šypsena. Prisimenu, vos tik pramerkus akis viešbutyje, žvilgsnis nukrypsta į baltą langą. Nieko sau, pagalvojau. Priėjau arčiau, o čia pūpso milžiniška 2 metrų pusnis, o visur taip balta, balta.

9 Gegužė 2019
by Gabrielė Dambau...
(lt)

Kaip ir kasmet, pavasario atostogos – „Menų dūzgių“ renginių laikas. „Menų dūzgės“ – kultūros edukacijos savaitė, kuri skirta mokytojams tobulėti: megzti mokytojų ir kultūros institucijų ryšius, generuoti idėjas, siekiant geresnės ugdymo kokybės. Tradiciškai per mokinių pavasario atostogas vykstantys informaciniai, mokomieji, kūrybiniai, kultūriniai renginiai – galimybė savaitei iš mokančiųjų virsti besimokančiaisiais, ne tik pasisemti idėjų, bet ir išgyventi mokymosi teikiamą džiaugsmą.

6 Gegužė 2019
by Vilma Auglytė
(lt)
1 Komentarai