chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

Epale

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Naujienų centro

„Epale“ autoriteto K. Saboliaus paskaita „Ar mes sapnuojame kolektyvinį sapną?“

12/06/2019
Kalba: LT

Filosofo, mokslininko ir rašytojo, šiais metais „Epale“ autoritetu tapusio, Kristupo Saboliaus paskaita „Ar mes sapnuojame kolektyvinį sapną?“ liepos 16 d. 15 val. Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (renginių erdvėje, III aukšte).

 

„Paprastai vaizduotė suvokiama kaip išskirtinis kiekvieno mūsų sugebėjimas, į kurį pasineriame vos užmerkę akis. Atrodo, kad mūsų fantazijos yra unikalios ir niekam neregimos. Esame linkę manyti, kad jos sukuria slaptą ir intymų vidinį pasaulį. Tačiau socialinės vaizduotės teoretikai pastebi, kad mūsų svajonės nėra jau tokios individualios. Bendra istorija, kultūra, religija, menas, kinematografija ir naujosios technologijos sukuria bendramatį įsivaizdavimų lauką. Ar gali būti, kad jo veikiami visi įsivaizduojame labai panašius dalykus – kitaip tariant, sapnuojame kolektyvinį sapną?“ - paskaitos temą plačiau pristato K. Sabolius.

 

Renginys nemokamas ir atviras visiems, tačiau maloniai prašome registruotis paspaudus šią nuorodą

 

/epale/lt/file/ksaboliussuremeliujpg-0k.sabolius_su_remeliu.jpg

Nuotraukos © - Vikos Paškelytės.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn