chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

Epale

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Viskas apie

„Epale“ yra daugiakalbė atviros narystės bendruomenė, skirta mokytojams, dėstytojams, tyrėjams, akademikams, politikos formuotojams ir visiems kitiems suaugusiųjų švietimo ir mokymosi srities specialistams iš visos Europos.

„Epale“ yra Europos Komisijos švietimo, jaunimo, sporto ir kultūros generalinio direktorato iniciatyva. „Epale“ paskirtis – dalytis turiniu, susijusiu su suaugusiųjų mokymusi, įskaitant naujienas, tinklaraščių pranešimus, išteklius ir renginius.

„Epale“ šerdis yra bendruomenė. Naudodamiesi svetainės funkcijomis, pavyzdžiui, forumais ir tinklaraščių komentavimu, bendruomenės nariai gali bendrauti su suaugusiųjų mokymosi ir švietimo srityje dirbančiais kolegomis iš visos Europos. Teminėse srityse jūs rasite straipsnių ir išteklių apie konkrečias temas. Naudodamiesi partnerių paieškos priemone galite ieškoti projektų ir užmegzti profesinių ryšių. [Sužinokite daugiau, kaip dalyvauti „Epale“ bendruomenės veikloje].

„Epale“ laikosi griežtos redakcijos politikos, kuri susijusi ir su suaugusiųjų mokymosi bendruomene. Mes norime, kad visi mūsų naudotojai jaustųsi laukiami svetainėje ir pasitikėtų šioje platformoje skelbiama informacija. Su visomis mūsų redakcijos politikos nuostatomis galite susipažinti čia (PDF, 308 KB).

„Epale“ kasdienius reikalus tvarko Centrinė paramos tarnyba, padedama 36 nacionalinių paramos tarnybų visoje Europoje. Esame įsipareigoję įtraukti jus į „Epale“ raidą, kad ji atitiktų jūsų lūkesčius ir pateiktų jums naujausią informaciją apie suaugusiųjų švietimą ir mokymąsi visoje Europoje.

Prisijunkite dabar ir tapkite didžiausios suaugusiųjų mokymosi bendruomenės Europoje dalimi!

„Epale“ finansuojama pagal programą „Erasmus+“ per Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomąją įstaigą. Jūs galite susisiekti su Švietimo ir kultūros GD e. pašto adresu eac-epale@ec.europa.eu arba paštu:

European Commission
DG Education and Culture
Unit B2 - Schools and educators; multilingualism
J-70, 04/197
B-1049 Brussels/Belgium

Atminkite: Europos Komisija netvirtina naujienų, nuomonių ir išteklių, skelbiamų „Epale“ svetainėje.