chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Pirmas

Naujausia informacija

Vienas iš demokratinės visuomenės bruožų yra tas, kad sprendimų priėmime turi teisę dalyvauti visi tos visuomenės nariai, nepriklausomai nuo lyties, tautybės ir t.t. Analizuojant sprendimų priėmimo procesą lyčių lygybės kontekste, abiejų lyčių dalyvavimas sprendime reiškia ne tik vienodą abiejų lyčių interesų atstovavimą, bet ir aktyvų abiejų lyčių dalyvavimą politikos formavime ir ekonominiame šalies vystymesi.

•„Erasmus” prasidėjo 1987 m. kaip studentų mainų programa ir per 30 metų praturtino gyvenimą ir praplėtė akiratį daugiau nei 9 milijonams žmonių.
•2017 m. ši svarbi sukaktis bus paminėta įvairių renginių gausa. Daugybė konferencijų, diskusijų, parodų, forumų bus organizuojami vietos, nacionaliniu ir europiniu lygmenimis. 

Skiriami trys pagrindiniai informacijos priėmimo bei tvarkymo būdai: vizualinis, audialinis ir kinestezinis. Žmonės skirtingai priima bei apdoroja informaciją, ir pagal tai galima išskirti atitinkamus mokymosi stilius.

Kiekvienas mokymosi stilius turi jam tinkamas, patogias mokymosi technologijas, metodu, būdus, kurie įgalina besimokantįjį mokytis optimaliai sėkmingai.

Žmogaus smegenys yra unikalios ir nepakartojamos. Jos vystosi skirtingomis fazėmis, skiriasi smegenų svoris ir dydis. Smegenų vystymąsi lemia bendra žmogaus sveikatos būklė, maitinimosi įpročiai, aplinkos veiksniai. Kairysis ir dešinysis smegenų pusrutuliai kontroliuoja skirtingus veiksmus ir atlieka skirtingas minties funkcijas, o tai taip pat daro įtaką mokymuisi.

Trumpai tariant

Pagrindinės diskusijos

User Default Image
18 Balandis 2017
by:Tijana Kljajevic
(und)
10 Komentarai
11 Balandis 2017
by:Kamil Śliwowski
(pl)
8 Komentarai
30 Kovas 2017
by:Maria Idźkowska
(pl)
7 Komentarai
09 Balandis 2017
by:Jumbo KLERCQ
(nl)
6 Komentarai
31 Kovas 2017
by:Maria Idźkowska
(pl)
6 Komentarai