chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Bližšie informácie

EPALE je viacjazyčná otvorená členská komunita pre učiteľov, školiteľov, výskumníkov, akademických pracovníkov, tvorcov politík a pre všetkých ostatných odborníkov, ktorí sa venujú vzdelávaniu dospelých v celej Európe.

EPALE je iniciatívou Generálneho riaditeľstva Európskej komisie pre vzdelávanie, mládež, šport a kultúru. Členovia komunity si vymieňajú informácie súvisiace so vzdelávaním dospelých vrátane noviniek, blogových príspevkov, materiálov či podujatí.

Komunita zohráva na platforme EPALE ťažiskovú úlohu. Vďaka funkciám platformy, ako sú fóra, praktické komunity a sekcie s komentármi majú členovia komunity možnosť rozvíjať kontakty s kolegami z celej Európy, ktorí sa tiež venujú vzdelávaniu dospelých. Možno tu nájsť články a materiály o osobitných otázkach, ktoré sú zoradené do tematických oblastí. Ďalej tu možno nájsť projekty a nadviazať pracovné kontakty pomocou vyhľadávacej databázy partnerov. [Zistite viac o tom, ako byť aktívnym členom komunity EPALE.].

EPALE má solídnu redakčnú politiku, ktorá sa takisto sústreďuje na komunitu zameranú na vzdelávanie dospelých. Usilujeme sa o to, aby sa všetci naši používatelia cítili na lokalite vítaní a aby mohli dôverovať informáciám uvedeným na platforme. Prečítajte si úplné znenie vyhlásenia o našej redakčnej politike (PDF 344 kB).

Bežnú správu platformy EPALE vykonáva služba centrálnej podpory s pomocou 36 národných podporných služieb v celej Európe. Naším cieľom je zapojiť vás do všetkých krokov rozvoja EPALE, aby platforma spĺňala vaše očakávania a aby ste na nej našli všetky informácie, ktoré vám pomôžu aktuálne sa orientovať v rozvoji vzdelávania dospelých v celej Európe.

Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou najväčšej európskej komunity zameranej na vzdelávanie dospelých!

Platforma EPALE je financovaná z programu Erasmus+ prostredníctvom Výkonnej agentúry pre vzdelávanie, audiovizuálny sektor a kultúru. GR EAC môžete kontaktovať na eac-epale@ec.europa.eu alebo poštou na adrese:

Európska komisia 
DG Education and Culture 
Unit B2 - Schools and educators; multilingualism 
J-70, 04/197 
B-1049 Brusel/Belgicko

Upozornenie: Správy, názory a materiály zverejnené na lokalite EPALE neboli schválené Európskou komisiou.