chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

EPALE A felnőttkori tanulás elektronikus európai platformja

 
 

Naptár

Praktiskais seminārs "Metožu karuselis"

Megosztotta Ginta Salmina 4 hónap 3 nap óta

csütörtök 18 április 2019
Riga
,

Praktiskā semināra mērķis ir iepazīstināt ar vairāk nekā 20 spēles veida izglītojošām metodēm un to izmantošanu mācību un darba procesā.
Praktiskais seminārs paredzēts izglītības un jaunatnes darbiniekiem, karjeras konsultantiem, psihologiem, sociālajiem darbiniekiem, nodarbību un mācību vadītājiem, atbalsta personām un citiem interesentiem. 

Semināra cena EUR 35.00. 
Cenā iekļauts - visas dienas semināra apmeklējums, uzkodu pauze, īpašā metožu grāmatiņa un Apliecība par dalību seminārā (programma ir licencēta RD IKSD).

Pieteikšanās tiešsaistē.

Praktiskā semināra mērķis ir attīstīt izglītības darbinieku, jaunatnes darbinieku, apmācītāju un citu interesentu, piemēram, sociālo darbinieku un psihologu kompetences (zināšanas, prasmes, attieksmes) par neformālās izglītības metodēm un to izmantošanu mācību procesā.

Semināra uzdevumi:

  1. Veicināt izpratni par neformālo izglītību un neformālās izglītības metožu un spēļu izmantošanu mācību procesā, lai spētu veiksmīgāk un interesantāk organizēt mācību procesu jauniešiem.
  2. Nodrošināt iespēju iepazīt Latvijā un citās valstīs izstrādātās neformālās izglītības metodes un sniegt iespēju praktiski šīs metodes izmēģināt, lai iegūtu nepieciešamās zināšanas un attīstītu prasmes šo metožu integrēšanai mācību procesā.
  3. Veicināt izpratni un iegūt zināšanas par izglītojoši pau spēļu izstrādi, sākot no idejas attīstībai līdz pat ražošanai.
  4. Diskutēt par labbūtības veidošanu savā profesionālajā un personīgajā dzīvē, kam pievērst uzmanību savā profesionālajā un personīgajā dzīvē, attiecībās, emocijās un domāšanā, lai būtu efektīvāki un līdzsvarotāki.

 

Semināra programma:
9:30 – 10:00 Reģistrēšanās un pierakstīšanās darbnīcām
10:00 - 10:10 Pasākuma atklāšana
10:10 - 10:40 “Latvijas jauniešu labbūtība”/ pētnieks Gints Klāsons
10:40 - 11:10 “Mācīšanās, kas aizrauj un iesaista”/ koučs un mācību vadītāja Nataļja Gudakovska
11:10 - 12:00 Metožu gadatirgus - iepazīšanās ar dažādām spēles veida metodēm
12:00 - 12:50 Praktiskās darbnīcas (paralēlās darbnīcas)
12:50 - 13:40 Pauze, uzkodas, kafija un neformālas sarunas
13:40 - 14:10 “Vari, JA dari!”/ pedagoģes, biedrības “Es varu visu”valdes locekles Kadrijas Beirotes pieredzes stāsts
14:10 - 14:40 “Degt par savu profesiju, bet nesadegt” / supervizore un koučs Evija van der Beek
14:50 - 15:40 Praktiskās darbnīcas (paralēlās darbnīcas)
15:50 - 16:40 Praktiskās darbnīcas (paralēlās darbnīcas)
16:40 Noslēgums un Apliecību izsniegšana

Elsődleges nyelv:
Eseménytípus: 
Szakmai nap
Részvételi díj: 
Igen
Regisztráció határideje: 
16/04/2019
Online esemény: 
Nem
Szervező: 
Pasākumu organizē SIA "TELLYOURSTORY" sadarbībā ar "Stāstu stāstiem izstāstīju", "Tavas metodes" un Izglītojošo spēļu un metožu asociāciju.
Szervező típusa: 
Más esemény
Elérhetőség: 
Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar semināra koordinatori Gintu Salmiņu, Tālr. 29256888, E-pasts: metozukaruselis@gmail.com
Résztvevők száma: 
< 100
Célcsoport: 
Felnőttkori tanulással foglalkozó hálózatok és szervezetek
Tárgyalt téma:
Célok és célkitűzések: 
Praktiskā semināra mērķis ir attīstīt izglītības darbinieku, jaunatnes darbinieku, apmācītāju un citu interesentu, piemēram, sociālo darbinieku un psihologu kompetences (zināšanas, prasmes, attieksmes) par neformālās izglītības metodēm un to izmantošanu mācību procesā.
Elvárt tanulási eredmények: 
Pēc piedalīšanās seminārā dalībnieki būs attīstījuši kompetences neformālās izglītības metožu integrēšanai mācību procesā, kā arī iepazinuši 20 Latvijā un citās valstīs radītas neformālās izglītības metodes. Dalībniekiem būs paaugstinājušās zināšanas par izglītojošu spēļu izmantošanu, pielāgošanu un attīstīšanu.
Részvétel és/vagy tanulási eredmények elismerése/tanúsítása: 
Semināra dalībnieki saņems Apliecību par dalību seminārā (programma ir licencēta RD IKSD). Apjoms 8.ak.st.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn