chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

e-Platforma za obrazovanje odraslih u Europi

 
 

Kalendar

Atvērtā meistarklase “Kā savai biznesa idejai piesaistīt uzmanību, investīcijas un pircējus?”

Objavio Aldis Lazda prije 2 mjeseca 2 tjedna

Srijeda 24 travnja 2019
Rīga
,

Ar mērķi palīdzēt topošajiem, esošajiem un pasauli mainīt gribošajiem biznesa ideju radītājiem un īpašniekiem efektīvi iestartēt savas ieceres, radot jēgpilnus produktus pārdošanai pasaules lielajos tirgos, Latvijas Universitāte aicina 24. aprīlī uz atvērto meistarklasi “Kā savai biznesa idejai piesaistīt uzmanību, investīcijas un pircējus?”. To vadīs ASV starpvalstu tirdzniecības eksperte Agnese Delatoni, latviešu izcelsmes ASV starpvalstu tirdzniecības eksperte.

Meistarklase sniegs teorētisku ieskatu un praktiskus piemērus, atbildot uz šādiem jautājumiem:

  • Kā radīt jēgpilnu produktu un atrast tam vietu līdzvērtīgu produktu pārpilnajā tirgū?
  • Kāds ir mūsdienīgs produkta radīšanas cikls?
  • Kā nodrošināt sevi vietu starptautiskajā produkta izplatīšanas sistēmā?
  • Kā piesaistīt investorus idejām?
  • Kā izlauzties no “industriālās verdzības”, mūsdienīgi plānojot finanšu plūsmu un izvairoties no ierastākajām kļūdām tajā?

Praktiskā meistarklase ir vērsta uz zināšanu pārnesi un uzņēmējdarbības kompetenču stiprināšanu studējošajiem un pētniekiem.

Izmantojot iespēju iegūt praktiskas zināšanas un satikties vienam ar otru klātienē, meistarklasi aicināti apmeklēt studenti, absolventi un mācībspēki, topošie un esošie uzņēmēji, biznesa konsultanti un citi interesenti.

Meistarklases darba valoda būs latviešu.

Tā norisināsies Latvijas Universitātes Zinātņu mājā, Rīgā, Pārdaugavā, Jelgavas ielā 3, trešdien, 24. aprīlī no plkst. 15.00 līdz plkst. 18.00.

Meistarklasi rīko Latvijas Universitātes Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programma, un tā ir viens no pasākumiem, kas norisinās pateicoties Eiropas Sociālā fonda atbalstam Latvijas Universitātes īstenotam projektam SAM 8.2.3. “Labākas pārvaldības nodrošināšana Latvijas Universitātē”.

Reģistrēties meistarklasei, klikšķinot šeit.

Glavni jezik:
Kotizacija za sudjelovanje: 
Ne
Rok za prijavu: 
22/04/2019
Mrežno događanje: 
Ne
Organizator: 
Latvijas Universitātes Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programma
Vrsta organizatora: 
Drugi događaj
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn