chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

ríomhArdán d’Fhoghlaim Aosach san Eoraip

 
 

Féilire

PROVIDUS apmācības par iecietības un savstarpējās cieņas principu iekļaušanu bēgļu un migrantu integrācijas atbalsta aktivitātēs

Postáilte ag Aldis Lazda 1 Mí 2 seachtainí ó shin

Dé Máirt 9 Aibreán 2019
Rīga
,

Domnīca PROVIDUS ielūdz piedalīties mācībās par iecietības un savstarpējās cieņas principu iekļaušanu bēgļu un migrantu integrācijas atbalsta aktivitātēs.

Laiks: 9.aprīlis, 9:30-12:30
Norises vieta: Raiņa un Aspazijas māja, Baznīcas iela 30, Rīga, LV-1010.

Mācību laikā PROVIDUS prezentēs starptautiskajā projektā RACCOMBAT izstrādātas vadlīnijas šīs tēmas iekļaušanai integrācijas atbalsta pasākumos. Tāpat apmācību dalībniekiem būs iespēja uzzināt vērtīgu informāciju par pieredzi diskriminācijas novēršanā gan Latvijā, gan Eiropā.

Mācības būs īpaši noderīgas cilvēkiem, kas veido un vada valodas un integrācijas kursus citu valstu pilsoņiem, kā arī tiem, kuru profesija saistīta ar citu valstu pilsoņu sociālekonomiskās iekļaušanās veicināšanu.

Reģistrācija: https://ej.uz/RACCOMBAT

Papildu informācija par projektu pieejama šeit.

 

Projekta aktivitātes finansē Eiropas Savienības programma „Tiesības, vienlīdzība un pilsonība” (2014–2020), kā arī atbalsta un līdzfinansē Kultūras Ministrija.

Máthairtheanga:
Táille tinrimh: 
Ní hea
Sprioc-am clárúcháin: 
03/04/2019
Imeacht ar líne: 
Ní hea
Arna eagrú ag: 
Domnīca Providus
Cineál eagraí: 
Teagmhas eile
Sonraí teagmhála: 
rasmuss.geks@providus.lv, 29157149
Spriocghrúpa: 
Líonraí & eagraíochtaí foghlama aosaí
Clibeanna:
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn