chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

ríomhArdán d’Fhoghlaim Aosach san Eoraip

 
 

Féilire

Kariérové poradenství při práci se specifickými cílovými skupinami

Postáilte ag Anna Lamberova 4 months 3 seachtainí ó shin

Déardaoin 23 Bealtaine 2019 to Dé hAoine 14 Meitheamh 2019
Prague
,

4denní kurz nabízí ucelený metodický návod pro poskytování kariérového poradenství klientům, kteří čelí bariérám při uplatnění se na trhu práce. Jednotlivé dny kurzu jsou tematicky zaměřeny na práci s čtyřmi různými cílovými skupinami (rodiče vracející se po mateřské či rodičovské dovolené, osoby s nízkou kvalifikací, osoby 50 +, absolventi). Ukážeme si poradenské metody a přístupy, které pracují s vnitřní motivací klientů, jejich přenositelnými kompetencemi, posilují jejich sebedůvěru a pomáhají lépe se orientovat v dnešním proměnlivém světě práce.

Metodika kurzu je inspirována zahraničními poradenskými přístupy (Kariérový management, Sociodynamické poradenství), které při práci s rozmanitými skupinami klientů s úspěchem v EKS využíváme.

Vzdělávání probíhá skupinovou, zážitkovou formou. Vlastní zkušenost účastníků s konkrétními metodami považujeme pro jejich úspěšnou aplikaci do vlastní poradenské praxe za zcela zásadní.

Termíny: 

23.-24.5.2019 a 13-14.6.2019 (lektorka Markéta Cudlínová)

3.-4.10.2019 a 24.-25.10.2019 (lektorka Markéta Cudlínová)

Máthairtheanga:
Cineál imeachta: 
Imeacht um Fhorbairt Ghairmiúil
Táille tinrimh: 
Sea
Sprioc-am clárúcháin: 
16/05/2019
Imeacht ar líne: 
Ní hea
Arna eagrú ag: 
EKS, z.s.
Cineál eagraí: 
Teagmhas eile
Sonraí teagmhála: 
info@ekskurzy.cz
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn