chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Aikuiskoulutuksen eurooppalainen foorumi

 
 

Kalenteri

PROVIDUS apmācības par iecietības un savstarpējās cieņas principu iekļaušanu bēgļu un migrantu integrācijas atbalsta aktivitātēs

Julkaisija Aldis Lazda 2 kuukautta 3 viikkoa sitten

Tiistai 9 huhtikuu 2019
Rīga
,

Domnīca PROVIDUS ielūdz piedalīties mācībās par iecietības un savstarpējās cieņas principu iekļaušanu bēgļu un migrantu integrācijas atbalsta aktivitātēs.

Laiks: 9.aprīlis, 9:30-12:30
Norises vieta: Raiņa un Aspazijas māja, Baznīcas iela 30, Rīga, LV-1010.

Mācību laikā PROVIDUS prezentēs starptautiskajā projektā RACCOMBAT izstrādātas vadlīnijas šīs tēmas iekļaušanai integrācijas atbalsta pasākumos. Tāpat apmācību dalībniekiem būs iespēja uzzināt vērtīgu informāciju par pieredzi diskriminācijas novēršanā gan Latvijā, gan Eiropā.

Mācības būs īpaši noderīgas cilvēkiem, kas veido un vada valodas un integrācijas kursus citu valstu pilsoņiem, kā arī tiem, kuru profesija saistīta ar citu valstu pilsoņu sociālekonomiskās iekļaušanās veicināšanu.

Reģistrācija: https://ej.uz/RACCOMBAT

Papildu informācija par projektu pieejama šeit.

 

Projekta aktivitātes finansē Eiropas Savienības programma „Tiesības, vienlīdzība un pilsonība” (2014–2020), kā arī atbalsta un līdzfinansē Kultūras Ministrija.

Pääkieli:
Osallistumismaksu: 
Ei
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 
03/04/2019
Verkkotapahtuma: 
Ei
Järjestäjä: 
Domnīca Providus
Järjestäjän tyyppi: 
Muu tapahtuma
Yhteystiedot: 
rasmuss.geks@providus.lv, 29157149
Kohderyhmä: 
Aikuiskoulutusverkostot ja -organisaatiot
Tunnisteet:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn