chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkond

 
 

Osalege

EPALE-l on midagi igaühe jaoks, kes töötab täiskasvanuõppe alal, alates õpetajatest ja lõpetades poliitikutega. Vaadake, mis kasu võib meie kogukonnaga ühinemine anda ja kuidas saaksite osaleda:

Kuidas osaleda aruteludes?

EPALE pakub ainulaadset võimalust teiste täiskasvanute õppe spetsialistidega oma seisukohti jagada ja erinevatel teemadel mõtteid vahetada. Kõik võivad aruteludes osaleda – logige lihtsalt oma kontole sisse. Populaarsemad arutelud leiate esilehe paremalt küljelt.
Ise arutelu algatamiseks klõpsake põhimenüüs valikul „Teemad” ja valige soovitud arutelule kõige täpsemalt vastav teema (nt „E-õpe”). Seejärel klõpsake paremal valikutel „Sisu loomine” -> „Arutelu”.

Leidke partnereid täiskasvanuharidusega seotud projektiks ja vahetage mõtteid

EPALE partneriotsinguga saate otsida partnereid ja uusi projekte oma tegevusalal, kuid saate ka ise projekte algatada. Kui otsite omaette kohta, kus saaksite oma projekti partneritega mõtteid vahetada, siis on teil võimalik luua koostööruum. Koostööruumid on privaatsed kohad, kus saate oma partneritega erinevaid teemasid arutada ning faile, uudiseid ja ürituste teavet jagada.

Lisateave EPALE partneriotsingu kohta

Liituge täiskasvanuharidusega seotud praktikakogukonnaga

Täiskasvanuõpe on lai valdkond. Kui tunnete huvi konkreetse teema, näiteks kinnipidamisasutuses toimuva elukestva õppe või perekonnapõhise õppe vastu, siis soovitame liituda praktikakogukonnaga. Praktikakogukonnad on EPALE kasutajate loodud avatud alad, kus sarnase mõtteviisiga inimesed saavad kohtuda ning konkreetsetel teemadel arutleda, mõtteid vahetada ning faile ja teavet jagada. Vaadake EPALE praktikakogukondade täielikku loetelu ja kui te ei leia seda, mida otsite, siis looge see ise!

Kommenteerige avaldatud materjale

EPALE veebilehel saate vahetada mõtteid otse ajaveebi postituse või uudisartikli autoriga. Kas olete nendega nõus? Võib-olla olete erineval seisukohal. Jätke lihtsalt kommentaar, et teatada autorile oma arvamus.