chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkond

 
 

Uudistetoimetus

Tööpakkumine: Eesti töötukassa otsib koolitusjuhti

25/10/2016
Keel: ET

Eesti töötukassa otsib koolitusjuhti

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik juriidiline isik. Me toetame töö ja töötaja leidmisel, maksame hüvitisi ja toetusi ning osutame tööturuteenuseid. Usaldusväärsus, koostöövalmidus ja uuenduslikkus on põhiväärtused, millele kõigis oma tegevustes tugineme. Töövõimereformi rakendajana abistame vähenenud töövõimega inimesi tööle saamisel ja pakume töötamist toetavaid teenuseid.

Peamised ülesanded: Koolitusjuhina on Sinu ülesandeks tagada, et töötukassa töötajate arendus- ja koolitustegevus on eesmärgipärane ja tulemuslik. Sinu vastutuseks on selgitada koolitusvajadus, planeerida eelarve, koostada koolitusplaan, organiseerida koolitusi ning hinnata nende tulemuslikkust. Oled asjatundlik partner koolitusi puudutavates küsimustes nii juhtidele kui töötajatele ning saad anda olulise panuse kogu töötukassa koolitussüsteemi ja arendusprojektide väljatöötamisse ning täiustamisse.

Ootame Sind kandideerima, kui oled hästi kursis täiskasvanute koolitusvaldkonna ja selle arenguvõimalustega (sh interaktiivsed koolitusmeetodid). Sul on magistrikraad (võib olla omandamisel) ja vähemalt kolmeaastane töökogemus koolituste korraldamisel, väljatöötamisel ja arendamisel. Oled analüütilise mõtlemisega, hea suhtleja, algatusvõimeline, abivalmis ning suudad oma aega efektiivselt juhtida. Inimesena oled usaldusväärne, täpne, kohusetundlik, leidlik probleemide lahendamisel ning avatud meeskonnatööks. Lisaks eesti keelele valdad suhtlustasandil vene ja inglise keelt.

Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd panustades ühiskonnale olulises valdkonnas. Meil on selged eesmärgid, tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid. Meil on tänapäevane töökeskkond ja hoolime töötaja tervisest, lisaks pakume töötajatele erialaseid koolitusi. Igapäevatöös toetavad Sind sõbralikud, abivalmid ja pühendunud kolleegid ning Sind abistavad innovaatilised IT lahendused.

Loe lisaks: Eesti Töötukassa

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn