chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkond

 
 

Uudistetoimetus

EPALE kutsub arutlema immigrantide hariduse teemal

30/04/2018
Keel: ET

/epale/et/file/maydiscussionresized3jpgmay_discussion_resized_3.jpg

Me kutsume teid liituma EPALE veebipõhise aruteluga täiskasvanuõppe rollist ja väljakutsetest sisserändajate aitamisel vastuvõtjariiki integreeruda ning selle mõjust sallivuse ja kultuuride vahelise mõistmise edendamisel.   Arutelu toimub inglise keeles ja see leiab aset sellel leheküljel 31. mail 2018 kell 10:00-16:00. Arutelu juhib EPALE temaatiline koordinaator Gina Ebner.

10:00-11:50 

Kultuuriliseld komponendid: Millised võimalused on Sinu maal kultuuri õppimiseks ja kuidas on see toetatud? Mida see hõlmab ja millised on suurimad takistused? Kui tulemuslikud on tutvustavad kursused?

12:05-13:55

Kultuuridevaheline õppimine: Kuidas täiskasvanuna õppimine inimesi ühendab? Kus toimub kultuuridevaheline õppimine? Milliseid lõkse see sisaldab?

14:10-16:00

Ksenofoobia ja migrantide-vastasus: Kuidas saab täiskasnvanukoolitus panustada võitlusesse ksenofoobiaga ning tõsta kodanike teadlikkust?

 

 **Kommentaarid avaldatakse 28. mail, osalejad saavad enanst tutvustada ja oma arvamuse avaldada juba eelnevalt.

 

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn