chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkond

 
 

Meist

EPALE on mitmekeelne avatud liikmelisusega kogukond õpetajatele, koolitajatele, teadlastele, õppejõududele, poliitikutele ja kõigile teistele, kes on Euroopas täiskasvanute õppega ametialaselt seotud.

EPALE on Euroopa Komisjoni hariduse, noorte, spordi ja kultuuri peadirektoraadi algatus. See on üles ehitatud täiskasvanute õppega seotud materjalide, sh uudiste, ajaveebi postituste, ressursside ja ürituste jagamisele.

Kogukond on EPALEs kesksel kohal. Kogukonna liikmed saavad veebilehe võimaluste (näiteks foorumid, praktikakogukonnad ja kommentaariumid) kaudu suhelda täiskasvanuõppe kolleegidega kõikjalt Euroopast. Teemavaldkondade kaudu leiate artikleid ja ressursse konkreetsetel teemadel. Partneriotsingu kaudu saab ka projekte otsida ja ametialaseid kontakte leida. [Lugege lisateavet EPALE kogukonnaga suhtlemise kohta.]

EPALE tugev juhtimispoliitika keskendub täiskasvanuõppe kogukonnale. Soovime, et kõik kasutajad tunneksid end meie lehel oodatuna ja usaldaksid selles veebikeskkonnas esitatud teavet. Lugege meie juhtimispoliitika täispikka ülevaadet (PDF, 299 kB).

EPALE igapäevase juhtimisega tegeleb keskne tugimeeskond, keda abistavad 36 riiklikku tugikeskust kõikjal Euroopas. Soovime kaasata teid EPALE arendamise protsessi, et see vastaks teie ootustele ja pakuks teile seda, mida vajate, et Euroopa täiskasvanuõppe arenguga kursis olla.

Liituge ja saage Euroopa suurima täiskasvanuõppe kogukonna liikmeks!

EPALEt rahastatakse programmi „Erasmus+” alusel Hariduse, Audiovisuaalvaldkonna ja Kultuuri Täitevasutuse kaudu. Hariduse, noorte, spordi ja kultuuri peadirektoraadiga saate ühendust võtta aadressil eac-epale@ec.europa.eu või:

Euroopa Komisjon
DG Education and Culture
Unit B2 - Schools and educators; multilingualism
J-70, 04/197
B-1049 Brussels/Belgium

NB! Euroopa Komisjon ei ole EPALE veebilehel avaldatud uudiseid, seisukohti ega ressursse kinnitanud.