chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkond

 
 

Avaleht

Uusim sisu

Julgen arvata, et ei ole vist ühtegi õppeasutust, kellel ei oleks partnereid mõnes välisriigi organisatsioonis või kes ise ei osaleks Euroopa või isegi ülemaailmses võrgustikus. Selle väite üheks aluseks on kindlasti infoajastu võimalus leida kiiresti kontakte kas siis ise osalemiseks või teiste kaasamiseks enda tegemistesse. Selline koostöö toimub kahtlemata kõikides eluvaldkondades, oluliselt on tihenenud üleilmastumine ka haridus- ja teadusalas.

17 Detsember 2017
by Anne Rosenberg
(en)

Kui laps on oma võtmed ära kaotanud, saab ta pragada – pole vaja niimoodi pea laiali ringi joosta. Kui vanem inimene ei mäleta, kuhu ta prillid pani, noogutavad kõik mõistvalt – „eks mälu hakkab juba alt vedama“. Tegelikult pole siin mäluga midagi pistmist. Nii lapsel kui vanemal inimesel on kujunenud olukorra põhjus täpselt üks ja seesama: nõrk tähelepanu ja keskendumine sellele, mida parasjagu teed. Meie agarus põhjendada asju „ealiste iseärasustega“ on meie ainus „iseärasus". Kõik muu on harjutamise asi.

14 Detsember 2017
by Tiina Tambaum
(en)

2017. aastal koguti esmakordselt täienduskoolitust pakkuvate asutuste kohta statistilisi tegevusnäitajaid eelmise kalendriaasta kohta, mis võimaldavad saada senisest parema ülevaate täienduskoolitusasutustes läbiviidavate koolituste tegevusvaldkondadest ja mahtudest. 

Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt koostatud analüütiline ülevaade tegevusnäitajatest on lisatud.

Lühidalt

30aastane „Erasmus+”

Populaarsemad arutelud

User Default Image
25 November 2017
PostitasMonika Mużyło
(pl)
5 Kommentaarid
User Default Image
30 November 2017
PostitasAnete Skalde
(lv)
4 Kommentaarid
24 November 2017
PostitasIwona Buks
(pl)
4 Kommentaarid
24 November 2017
PostitasRenata Wrona
(pl)
3 Kommentaarid